Capuri tractoare standard Renault T-High Euro 6 second-hand
113 anunţuri de capuri tractoare standard Renault T-High Euro 6 second-hand
Cap tractor Renault T-High 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11173726 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/04/2023 |
| Ţara | POLONIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 282 000 km |
| Data primei înmatriculări | 05/04/2023 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Cap tractor Renault T-High 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11330447 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 18/01/2022 |
| Ţara | POLONIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | POLONIA |
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 355 000 km |
| Data primei înmatriculări | 18/01/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 295/60 R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 295/60 R22.5 |
Cap tractor Renault T-High 480 T4X2 13L E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11567989 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 T4X2 13L E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/12/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | VOITH |
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22.5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 535 231 km |
| Data primei înmatriculări | 03/12/2021 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Stânga |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13 cm3 |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| |
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
Informaţii suplimentare Renault 480 T4X2 13L E6 |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 19 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault noua T-High 480 T4X2 X-LOW E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11611203 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 T4X2 X-LOW E6 |
| Stare | Nou |
| Ţara | FRANŢA |
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73831 |
| Ref. website: | 11580814 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 18/05/2022 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 631 000 km |
| Data primei înmatriculări | 18/05/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 405 L |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | -8567 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/70 R 22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/70 R 22,5 |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High 520 T4X2 E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 0138 |
| Ref. website: | 11580836 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 520 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/12/2018 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.800 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 1 001 135 km |
| Data primei înmatriculări | 05/12/2018 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 100 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 1350 L |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 18 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 385/55 + 315/70 |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
Informaţii suplimentare Renault 520 T4X2 E6 |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de frâna de motor | RETARDER VOITH |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High 480 T4X2 E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 169-GL033MF |
| Ref. website: | 11224008 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/01/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 393 814 km |
| Data primei înmatriculări | 03/01/2023 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 915 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Medie |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/70 R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/70 R22.5 |
Cap tractor Renault T-High 480 T4X2 13L E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 169-GN635ZE |
| Ref. website: | 11476777 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 T4X2 13L E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 320 711 km |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2023 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Cap tractor Renault T-High 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | GN635RTM |
| Ref. website: | 11633197 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2023 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 12 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 320 711 km |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2023 |
| Denumirea garanției | SELECTION |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Kilometraj maxim | illimité |
Cap tractor Renault T-High 480 T4X2 13L E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11410245 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 T4X2 13L E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/12/2022 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Informaţii suplimentare Renault 480 T4X2 13L E6 |
|
|---|---|
| Precizări legate de retarderul hidraulic | VOITH |
| |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 585 000 km |
| Data primei înmatriculări | 22/12/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 1250 L |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 44 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High 520 Gamme
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1802819 |
| Ref. website: | 11637769 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/10/2014 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 0 Tone |
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 1 309 351 km |
| Data primei înmatriculări | 29/10/2014 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA |
Cap tractor Renault T-High 520 Gamme
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1802823 |
| Ref. website: | 11637764 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/09/2020 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 66 Tone |
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 615 762 km |
| Data primei înmatriculări | 22/09/2020 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High 520 Gamme
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1802824 |
| Ref. website: | 11637762 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/09/2020 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 66 Tone |
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 573 098 km |
| Data primei înmatriculări | 21/09/2020 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High 520
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11151632 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 520 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/09/2016 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
Informaţii suplimentare Renault 520 |
|---|
|
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 590 000 km |
| Data primei înmatriculări | 13/09/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Renault T-High 520 T4X2 E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11499711 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 520 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 28/09/2024 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
| Capacitate cilindrică | 13 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Informaţii suplimentare Renault 520 T4X2 E6 |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 23/09/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 23/09/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 22/09/2027 |
| Culoare | Portocaliu |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 176 000 km |
| Data primei înmatriculări | 28/09/2024 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 1000 L |
| Crit'Air | 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 36 Tone |
| Masă Proprie | 8 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 44 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | les 6 pneus sont neufs |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.80 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High 480 T4X2 E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11609713 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/10/2021 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 549 900 km |
| Data primei înmatriculări | 15/10/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
Informaţii suplimentare Renault 480 T4X2 E6 |
|
|---|---|
| Precizări legate de retarderul hidraulic | RETARDER |
| |
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 74165 |
| Ref. website: | 11637189 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/04/2021 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/55 + 315/70 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/55 + 315/70 R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 715 888 km |
| Data primei înmatriculări | 15/04/2021 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 570 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High 480 T4X2 13L E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10316531 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 T4X2 13L E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 23/06/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Asigurare | |
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete |
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 150 000 km |
| Data primei înmatriculări | 23/06/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Stânga |
| Capacitatea rezervorului | 630 L |
| Crit'Air | 2 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Renault 480 T4X2 13L E6 |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | TAG2 |
| Ref. website: | 11528085 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/12/2025 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Gama motorului | TURBO COMPOUD |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 44 Tone |
Echipament Cabeza tractora Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 38 500 km |
| Data primei înmatriculări | 15/12/2025 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Opţiune caroserie standard |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | NUEVOS AL 95% |
| Uzură pneuri faţă | 5 % |
| Uzură pneuri spate | 5 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/70 |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Informaţii suplimentare Renault 480 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Asigurare | |
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete |
Cap tractor Renault T-High 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11637324 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 25/11/2021 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Asigurare | |
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete |
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 500 000 km |
| Data primei înmatriculări | 25/11/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Informaţii suplimentare Renault 480 |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High 520 T4X2 E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11637198 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 520 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/09/2023 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 44 Tone |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Asigurare | |
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete |
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 420 000 km |
| Data primei înmatriculări | 27/09/2023 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA |
Informaţii suplimentare Renault 520 T4X2 E6 |
|
|---|---|
|