Capuri tractoare standard Renault T-High Motorină 4x2 second-hand - Pagina 5
104 anunţuri de capuri tractoare standard Renault T-High Motorină 4x2 second-hand
Cap tractor Renault T-High 520 T4X2 E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11605530 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 520 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 20/07/2021 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 427 700 km |
| Data primei înmatriculări | 20/07/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
Informaţii suplimentare Renault 520 T4X2 E6 |
|
|---|---|
| Precizări legate de retarderul hidraulic | RETARDER |
| |
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73535 |
| Ref. website: | 11505895 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 23/06/2022 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 04/04/2029 |
| Data ultimei verificări tehnice | 01/06/2027 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22,5 |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 575 403 km |
| Data primei înmatriculări | 23/06/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Capacitatea rezervorului | 405 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cap tractor Renault T-High 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FTRAC84 |
| Ref. website: | 11165025 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2026 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 80 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2026 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 1000 L |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Informaţii suplimentare Renault 480 |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 21 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73397 |
| Ref. website: | 11499968 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 23/06/2022 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22,5 |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 568 138 km |
| Data primei înmatriculări | 23/06/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Capacitatea rezervorului | 405 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cap tractor Renault T-High 520
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | RENAULT T520 HIGH - 2022 - 405.000 KM |
| Ref. website: | 11530506 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 07/06/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 13/09/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 13/09/2027 |
Opţiune caroserie standard |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 405 000 km |
| Data primei înmatriculări | 07/06/2022 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.26 Tone |
| Masă Proprie | 8.74 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 50 Tone |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 30 % |
| Uzură pneuri spate | 40 % |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73350 |
| Ref. website: | 11475392 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/07/2025 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 105 207 km |
| Data primei înmatriculări | 15/07/2025 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 405 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Informaţii cabină T-High |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/55 + 315/70 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/55 + 315/70 R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Renault T-High 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1776925 |
| Ref. website: | 11475217 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/12/2018 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 663 050 km |
| Data primei înmatriculări | 29/12/2018 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 50 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High 480 T4X2 13L E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | GK086VW |
| Ref. website: | 11582793 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 T4X2 13L E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/11/2022 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 12 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 480 T4X2 13L E6 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 14 |
| Culoare | Albastru închis |
| Ultima verificare tahograf | 27/11/2024 |
| Data ultimei verificări tehnice | 23/11/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 23/11/2026 |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | VOITH |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.79 Tone |
| Masă Proprie | 8.21 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 30 % |
| Uzură pneuri spate | 30 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/55R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/70R22.5 |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 436 710 km |
| Data primei înmatriculări | 29/11/2022 |
| Denumirea garanției | selection |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 90 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 810 L |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73151 |
| Ref. website: | 11437525 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 06/02/2024 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Informaţii cabină T-High |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/55 + 315/70 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/55 + 315/70 R22,5 |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 322 647 km |
| Data primei înmatriculări | 06/02/2024 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 405 L |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.8 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Renault T-High 520
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11568245 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 520 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/07/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 256 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/07/2023 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii suplimentare Renault 520 |
|---|
|
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High 520 T4X2 E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | ADR |
| Ref. website: | 11527573 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 520 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2021 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Echipament Tracteur Renault |
|---|
|
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Informaţii suplimentare Renault 520 T4X2 E6 |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 498 836 km |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Înaltă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73396 |
| Ref. website: | 11478765 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/06/2024 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 222 358 km |
| Data primei înmatriculări | 13/06/2024 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 405 L |
motor |
|
|---|---|
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Informaţii cabină T-High |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/70 R 22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/70 R 22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73686 |
| Ref. website: | 11540488 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 02/06/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 50 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 298 000 km |
| Data primei înmatriculări | 02/06/2023 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 405 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Informaţii cabină T-High |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/55 + 315/70 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/55 + 315/70 R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Renault T-High 520 EURO 6, Standairco
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 003247 |
| Ref. website: | 11479382 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/12/2015 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 10 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 1 021 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/12/2015 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 519 CP |
| Puterea motorului | 382 kW |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | OLANDA |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Renault T-High 480 T4X2 13L E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | GR582CJ |
| Ref. website: | 11501088 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 T4X2 13L E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 08/09/2023 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 12 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 480 T4X2 13L E6 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 14 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.55 Tone |
| Masă Proprie | 8.45 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament Tracteur Renault |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 316 000 km |
| Data primei înmatriculări | 08/09/2023 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 90 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 1055 L |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 30 % |
| Uzură pneuri spate | 30 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/55R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/70R22.5 |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High 440 T4X2 E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11442740 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 440 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2023 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 334 200 km |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2023 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Capacitate cilindrică | 12777 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
Informaţii suplimentare Renault 440 T4X2 E6 |
|
|---|---|
| Precizări legate de retarderul hidraulic | RETARDER |
| |
Cap tractor Renault T-High 520 T4X2 E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11425100 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 520 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/07/2016 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
Informaţii suplimentare Renault 520 T4X2 E6 |
|
|---|---|
| Precizări legate de retarderul hidraulic | RETARDER |
| |
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 756 200 km |
| Data primei înmatriculări | 05/07/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
| Capacitate cilindrică | 12777 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 72748 |
| Ref. website: | 11343406 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 16/06/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Informaţii cabină T-High |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/55 + 315/70 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/55 + 315/70 R22,5 |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 356 955 km |
| Data primei înmatriculări | 16/06/2023 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 405 L |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.56 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 11/06/2029 |
| Data ultimei verificări tehnice | 10/06/2026 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Renault T-High 480 T4X2 13L E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | GR384FE |
| Ref. website: | 11285663 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 T4X2 13L E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 04/08/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 480 T4X2 13L E6 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 14 |
| Culoare | Alb |
| Ultima verificare tahograf | 01/08/2025 |
| Data ultimei verificări tehnice | 02/08/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 02/08/2026 |
| |
| Precizări legate de frâna de motor | optibrake |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.6 Tone |
| Masă Proprie | 8.4 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 10 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/55R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/70R22.5 |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 326 990 km |
| Data primei înmatriculări | 04/08/2023 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 90 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 1000 L |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 72167 |
| Ref. website: | 11235293 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 04/08/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Informaţii cabină T-High |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/55 + 315/70 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/55 + 315/70 R22,5 |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 372 630 km |
| Data primei înmatriculări | 04/08/2023 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 405 L |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.61 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 25/07/2029 |
| Data ultimei verificări tehnice | 25/07/2026 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|