Capuri tractoare standard Renault T-High 4x2 second-hand - Pagina 4
113 anunţuri de capuri tractoare standard Renault T-High 4x2 second-hand
Cap tractor Renault T-High 520 T4X2 E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11614007 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 520 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/09/2015 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 941 140 km |
| Data primei înmatriculări | 17/09/2015 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Informaţii suplimentare Renault 520 T4X2 E6 |
|---|
|
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73782 |
| Ref. website: | 11571449 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 298 600 km |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2023 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 405 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Informaţii cabină T-High |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/55 + 315/70 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/55 + 315/70 R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Renault T-High 480 T4X2 X-LOW E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. website: | 10028442 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 T4X2 X-LOW E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/07/2018 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 3 luni |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | el precio es Neto y IVA no pagas Nunca; si quieres ( importacion o exportacion) |
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 598 006 km |
| Data primei înmatriculări | 24/07/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 1100 L |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
| Capacitate cilindrică | 12777 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA |
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73848 |
| Ref. website: | 11582891 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Informaţii cabină T-High |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/70 R 22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/70 R 22,5 |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 550 km |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 405 L |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.68 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73672 |
| Ref. website: | 11568429 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 30/04/2024 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 08/04/2030 |
| Data ultimei verificări tehnice | 01/07/2027 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22,5 |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 278 718 km |
| Data primei înmatriculări | 30/04/2024 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Capacitatea rezervorului | 450 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cap tractor Renault T-High 520 T4X2 E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | HIGH LTG |
| Ref. website: | 10997246 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 520 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/10/2021 |
| Ţara | SPANIA |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
| Marca motorului | RENAULT |
| Gama motorului | 13L |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 582 561 km |
| Data primei înmatriculări | 13/10/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Denumirea cutiei de viteze | I-Shift |
Informaţii suplimentare Renault 520 T4X2 E6 |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de frâna de motor | OPTIBRAKE + |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | RETARDER |
| Culoare | Alb |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High T440 Cab*E6d*Kühlbox*FG-Nr. LD*
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 19507 S |
| Ref. website: | 11522830 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/05/2020 |
| Ţara | GERMANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 768 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/05/2020 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 449 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | GERMANIA |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High 520 T4X2 E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11363025 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 520 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/10/2021 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 576 000 km |
| Data primei înmatriculări | 21/10/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 900405 L |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
| |
Informaţii suplimentare Renault 520 T4X2 E6 |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High 480 T4X2 13L E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11567989 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 T4X2 13L E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/12/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | VOITH |
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22.5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 535 231 km |
| Data primei înmatriculări | 03/12/2021 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Stânga |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13 cm3 |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| |
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
Informaţii suplimentare Renault 480 T4X2 13L E6 |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 19 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73755 |
| Ref. website: | 11567442 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 30/04/2024 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22,5 |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 292 061 km |
| Data primei înmatriculări | 30/04/2024 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Capacitatea rezervorului | 450 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73697 |
| Ref. website: | 11567739 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/04/2024 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22,5 |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 288 604 km |
| Data primei înmatriculări | 12/04/2024 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Capacitatea rezervorului | 330 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cap tractor Renault noua T-High THIGH 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. website: | 9618050 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | THIGH 480 |
| Stare | Nou |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 24 luni |
| Ţara | ITALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 385/55 + 315/70 R 22,5 |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/55 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/70 |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
Informaţii suplimentare Renault THIGH 480 |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 90 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 1055 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | ITALIA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High 520 T4X2 E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11362972 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 520 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/10/2021 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 600 704 km |
| Data primei înmatriculări | 10/10/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 74048 |
| Ref. website: | 11611783 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 02/02/2022 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/55 + 315/70 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/55 + 315/70 R22,5 |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 591 218 km |
| Data primei înmatriculări | 02/02/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Capacitatea rezervorului | 405 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73853 |
| Ref. website: | 11584813 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2024 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 296 345 km |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2024 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 450 L |
motor |
|
|---|---|
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73435 |
| Ref. website: | 11585487 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 04/01/2022 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/55 + 315/70 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/55 + 315/70 R22,5 |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 683 696 km |
| Data primei înmatriculări | 04/01/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Capacitatea rezervorului | 405 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73831 |
| Ref. website: | 11580814 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 18/05/2022 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 631 000 km |
| Data primei înmatriculări | 18/05/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 405 L |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | -8567 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/70 R 22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/70 R 22,5 |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73824 |
| Ref. website: | 11579346 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 20/01/2022 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 355/50 + 295/60 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 355/50 + 295/60 R22,5 |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 612 637 km |
| Data primei înmatriculări | 20/01/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Capacitatea rezervorului | 475 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.7 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cap tractor Renault T-High T4X2 480 TC
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 5159 |
| Ref. website: | 11360964 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | T4X2 480 TC |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 30/09/2025 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 385/55R22.5 + 315/70R22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.800 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 18 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 67 167 km |
| Data primei înmatriculări | 30/09/2025 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 90 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 1305 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Puterea motorului | 360 kW |
| Marca motorului | VOLVO |
| Gama motorului | DT 13TC 480 EUVI |
| Număr de cilindri | 6 |
| Număr de supape | 24 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Înaltă |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Renault T-High 520 T4X2 E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 0138 |
| Ref. website: | 11580836 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 520 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/12/2018 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.800 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 1 001 135 km |
| Data primei înmatriculări | 05/12/2018 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 100 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 1350 L |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 18 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 385/55 + 315/70 |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
Informaţii suplimentare Renault 520 T4X2 E6 |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de frâna de motor | RETARDER VOITH |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault noua T-High 520
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. website: | 11500784 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 520 |
| Stare | Nou |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 24 luni |
| Ţara | SPANIA |
Informaţii suplimentare Renault 520 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 7 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 10 km |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Capacitatea rezervorului | 1050 L |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 18 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|