Camion de colectare a deşeurilor menajere Euro 6 4x2 second-hand - Pagina 3
81 anunţuri de camion de colectare a deşeurilor menajere Euro 6 4x2 second-hand
Camion de colectare a deşeurilor menajere Mitsubishi Fuso
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 9847464 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | Mitsubishi Fuso |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/04/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Mitsubishi Fuso 4x2 |
Caracteristici Mitsubishi Fuso |
|
|---|---|
| Kilometraj | 151 650 km |
| Data primei înmatriculări | 13/04/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Mitsubishi Fuso Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 150 CP |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 6 Tone |
Camion de colectare a deşeurilor menajere Mitsubishi Fuso Zoeller 7m³ Just 228.007 km!
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 46718 |
| Ref. website: | 11628789 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | Mitsubishi |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/11/2018 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 175 CP |
| Puterea motorului | 129 kW |
| Capacitate cilindrică | 2998 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.4 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Mitsubishi 4x2 |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Mitsubishi Fuso Zoeller 7m³ J... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 228 007 km |
| Data primei înmatriculări | 12/11/2018 |
| Norme Euro | Mitsubishi Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 2.68 Tone |
| Masă Proprie | 5.88 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 8.55 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Tyre size: 205/75 17.5; Front axle: Tyre profile left: 50%; Tyre profile right: 50%; Rear axle: Tyre profile left inner: 50%; Tyre profile left outer: 50%; Tyre profile right outer: 50%; Tyre profile right outer: 50% |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 26/03/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 26/03/2027 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 2.8 metri |
| Lăţime | 2.1 metri |
| Lungime | 6.8 metri |
Echipament Engin de voirie Mitsubishi |
|
|---|---|
|
Camion de colectare a deşeurilor menajere Ginaf C6 2120N VDK 15m³ 2 compartimenten opbouw Just 79.326 km!
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 46651 |
| Ref. website: | 11628062 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | Ginaf |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/08/2018 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 319 CP |
| Puterea motorului | 235 kW |
| Capacitate cilindrică | 6728 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.1 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Ginaf 4x2 |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Ginaf C6 2120N VDK 15m³ 2 com... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 79 326 km |
| Data primei înmatriculări | 27/08/2018 |
| Norme Euro | Ginaf Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 5.75 Tone |
| Masă Proprie | 13.75 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19.5 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Tyre size: 295/80 22.5; Front axle: Tyre profile left: 40%; Tyre profile right: 40%; Rear axle: Tyre profile left inner: 50%; Tyre profile left outer: 50%; Tyre profile right outer: 50%; Tyre profile right outer: 50% |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 03/09/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 03/09/2027 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.5 metri |
| Lăţime | 2.2 metri |
| Lungime | 9 metri |
Echipament Engin de voirie Ginaf |
|
|---|---|
|
Camion de colectare a deşeurilor menajere MAN TGL 12.250 Euro 6 VDK 9m³ met AE weegsysteem
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 46151 |
| Ref. website: | 11628042 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGL |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/10/2026 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 250 CP |
| Puterea motorului | 184 kW |
| Capacitate cilindrică | 6871 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.2 metri |
| Lăţime | 2.35 metri |
| Lungime | 7.15 metri |
Echipament Engin de voirie MAN |
|
|---|---|
|
Caracteristici MAN TGL |
|
|---|---|
| Kilometraj | 490 km |
| Data primei înmatriculări | 01/10/2026 |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 3.62 Tone |
| Masă Proprie | 8.37 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 11.99 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Tyre size: 265/70-17.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.6 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | MAN 4x2 |
| Ţara (gamă) | OLANDA |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion de colectare a deşeurilor menajere Scania P 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | P290 |
| Ref. website: | 11485069 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | Scania |
| Gamă (marcă : Scania) | P |
| Model | 320 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 02/07/2015 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 320 CP |
| Capacitate cilindrică | 9291 cm3 |
| Număr de cilindri | 5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.90 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Scania 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină P |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Engin de voirie Scania |
|
|---|---|
|
Caracteristici Scania P |
|
|---|---|
| Kilometraj | 150 441 km |
| Data primei înmatriculări | 02/07/2015 |
| Putere fiscală | 25 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.1 Tone |
| Masă Proprie | 13.04 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19.15 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R 22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R 22.5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion de colectare a deşeurilor menajere Renault D-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10721607 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/06/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Caracteristici Renault D-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 237 851 km |
| Data primei înmatriculări | 15/06/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masa Totală Maximă Autorizată | 16 Tone |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion de colectare a deşeurilor menajere Fuso Canter 9C18 Zoeller 7m3
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 41130 |
| Ref. website: | 6397926 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | Fuso |
| Gamă (marcă : Fuso) | Canter |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/07/2021 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 175 CP |
| Puterea motorului | 129 kW |
| Capacitate cilindrică | 2998 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 2.8 metri |
| Lăţime | 2.1 metri |
| Lungime | 7.3 metri |
Echipament Engin de voirie Fuso |
|
|---|---|
|
Caracteristici Fuso Canter |
|
|---|---|
| Kilometraj | 78 339 km |
| Data primei înmatriculări | 27/07/2021 |
| Norme Euro | Fuso Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 2.71 Tone |
| Masă Proprie | 5.84 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 8.55 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 17.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.4 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Fuso 4x2 |
| Ţara (gamă) | OLANDA |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion de colectare a deşeurilor menajere Scania P 320 Euro 6 Zoeller 11 m³ Just 157.459 km!
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 46035 |
| Ref. website: | 11332804 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | Scania |
| Gamă (marcă : Scania) | P |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 06/11/2020 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 319 CP |
| Puterea motorului | 235 kW |
| Capacitate cilindrică | 9291 cm3 |
| Număr de cilindri | 5 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.95 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Scania 4x2 |
| Ţara (gamă) | OLANDA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Scania P |
|
|---|---|
| Kilometraj | 157 459 km |
| Data primei înmatriculări | 06/11/2020 |
| Norme Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.73 Tone |
| Masă Proprie | 12.28 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Front axle: Tyre size: 315/60 22.5; Tyre profile left: 50%; Tyre profile right: 50%; Rear axle: Tyre size: 295/60 22.5; Tyre profile left inner: 60%; Tyre profile left outer: 60%; Tyre profile right outer: 60%; Tyre profile right outer: 60% |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 31/12/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 31/12/2026 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.1 metri |
| Lăţime | 2.4 metri |
| Lungime | 7.9 metri |
Echipament Engin de voirie Scania |
|
|---|---|
|
Camion de colectare a deşeurilor menajere Mercedes Atego 1524 Euro 6 Mazzocchia 12m²
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 44487 |
| Ref. website: | 10027224 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Atego |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 28/05/2018 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 237 CP |
| Puterea motorului | 175 kW |
| Capacitate cilindrică | 7698 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.4 metri |
| Lăţime | 2.5 metri |
| Lungime | 7.8 metri |
Echipament Engin de voirie Mercedes |
|
|---|---|
|
Caracteristici Mercedes Atego |
|
|---|---|
| Kilometraj | 180 949 km |
| Data primei înmatriculări | 28/05/2018 |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 5.5 Tone |
| Masă Proprie | 10.5 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 16 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Tyre size: 305/70 17.5; Front axle: Tyre profile left: 60%; Tyre profile right: 60%; Rear axle: Tyre profile left inner: 60%; Tyre profile left outer: 60%; Tyre profile right outer: 60%; Tyre profile right outer: 60% |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.2 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 4x2 |
| Ţara (gamă) | OLANDA |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion de colectare a deşeurilor menajere Isuzu NPR
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10409049 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | Isuzu |
| Gamă (marcă : Isuzu) | NPR |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/09/2019 |
| Ţara | ITALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Volum | 7 m³ |
| Înălţime | 2.5 metri |
| Lăţime | 2.15 metri |
| Lungime | 5.75 metri |
| Suprafaţă | 12.36 m² |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 190 CP |
| Puterea motorului | 140 kW |
| Capacitate cilindrică | 5193 cm3 |
| Număr de cilindri | 4 |
| Marca motorului | ISUZU |
| Gama motorului | 4HK1E6C |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină NPR |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Caracteristici Isuzu NPR |
|
|---|---|
| Kilometraj | 123 621 km |
| Data primei înmatriculări | 17/09/2019 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe drepta |
| Norme Euro | Isuzu Euro 6 |
Echipament Engin de voirie Isuzu |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 2.04 Tone |
| Masă Proprie | 5.46 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 7.5 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 7.5 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 215/75 R 17.5 |
| Uzură pneuri faţă | 90 % |
| Uzură pneuri spate | 90 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 215/75 R 17.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 215/75 R 17.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 2.9 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Isuzu 4x2 |
| Ţara (gamă) | ITALIA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion de colectare a deşeurilor menajere MAN TGM TGM 15.250 4x2 BL CH
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 0002066152 |
| Ref. website: | 11549478 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGM |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/06/2023 |
| Ţara | ITALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 250 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | MAN 4x2 |
| Ţara (gamă) | ITALIA |
Echipament Engin de voirie MAN |
|
|---|---|
|
Caracteristici MAN TGM |
|
|---|---|
| Kilometraj | 28 300 km |
| Data primei înmatriculări | 01/06/2023 |
| Crit'Air | 2 |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 15 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion de colectare a deşeurilor menajere Renault D-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 9848007 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 23/12/2016 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 16 Tone |
Caracteristici Renault D-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 219 320 km |
| Data primei înmatriculări | 23/12/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Camion de colectare a deşeurilor menajere Renault D-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10721578 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 08/06/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masa Totală Maximă Autorizată | 19 Tone |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 59 230 km |
| Data primei înmatriculări | 08/06/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Camion de colectare a deşeurilor menajere DAF LF FA 230 Euro 6 Terberg 8m³ Just 67.505 Km!
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 44667 |
| Ref. website: | 10180479 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | LF |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/01/2020 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 229 CP |
| Puterea motorului | 169 kW |
| Capacitate cilindrică | 6700 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 2.95 metri |
| Lăţime | 2.3 metri |
| Lungime | 7.1 metri |
Echipament Engin de voirie DAF |
|
|---|---|
|
Caracteristici DAF LF |
|
|---|---|
| Kilometraj | 67 505 km |
| Data primei înmatriculări | 13/01/2020 |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 5.2 Tone |
| Masă Proprie | 6.8 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 12 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Tyre size: 245/70 17.5; Front axle: Tyre profile left: 70%; Tyre profile right: 70%; Rear axle: Tyre profile left inner: 70%; Tyre profile left outer: 70%; Tyre profile right outer: 70%; Tyre profile right outer: 70% |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.55 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | DAF 4x2 |
| Ţara (gamă) | OLANDA |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion de colectare a deşeurilor menajere Fuso Canter 9C18 Zoeller 7m³ Just 173.303 km!
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 46629 |
| Ref. website: | 11571877 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | Fuso |
| Gamă (marcă : Fuso) | Canter |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 16/01/2020 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 175 CP |
| Puterea motorului | 129 kW |
| Capacitate cilindrică | 2998 cm3 |
| Număr de cilindri | 4 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.4 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Fuso 4x2 |
| Ţara (gamă) | OLANDA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Fuso Canter |
|
|---|---|
| Kilometraj | 173 303 km |
| Data primei înmatriculări | 16/01/2020 |
| Norme Euro | Fuso Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 2.67 Tone |
| Masă Proprie | 5.89 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 8.55 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Tyre size: 205/75 17.5; Front axle: Tyre profile left: 50%; Tyre profile right: 50%; Rear axle: Tyre profile left inner: 70%; Tyre profile left outer: 70%; Tyre profile right outer: 70%; Tyre profile right outer: 70% |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 25/02/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 25/02/2027 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 2.8 metri |
| Lăţime | 2.2 metri |
| Lungime | 7 metri |
Echipament Engin de voirie Fuso |
|
|---|---|
|
Camion de colectare a deşeurilor menajere Renault D-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 8066120 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/11/2015 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Caracteristici Renault D-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 108 700 km |
| Data primei înmatriculări | 10/11/2015 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion de colectare a deşeurilor menajere Mitsubishi Fuso 7C18 4x2 Fuso 7C18 4x2, Zöller Micro XL 7, Zöller Schüttung
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 88687 |
| Ref. website: | 10795738 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | Mitsubishi |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/10/2016 |
| Ţara | BELGIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 175 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Mitsubishi 4x2 |
Echipament Mitsubishi Strassenreiniger |
|
|---|---|
|
Caracteristici Mitsubishi Fuso 7C18 4x2 Fuso... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 167 500 km |
| Data primei înmatriculări | 01/10/2016 |
| Norme Euro | Mitsubishi Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 1.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 7.49 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion de colectare a deşeurilor menajere Renault D-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 9641794 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 16/12/2014 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 232 460 km |
| Data primei înmatriculări | 16/12/2014 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Camion de colectare a deşeurilor menajere Renault D-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 9863729 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 23/12/2016 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Caracteristici Renault D-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 232 328 km |
| Data primei înmatriculări | 23/12/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Camion de colectare a deşeurilor menajere Fuso Canter Terberg 7 m³
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 44011 |
| Ref. website: | 9823873 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | Fuso |
| Gamă (marcă : Fuso) | Canter |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 06/03/2024 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 175 CP |
| Puterea motorului | 129 kW |
| Capacitate cilindrică | 2998 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 2.8 metri |
| Lăţime | 2.1 metri |
| Lungime | 6.7 metri |
Echipament Engin de voirie Fuso |
|
|---|---|
|
Caracteristici Fuso Canter |
|
|---|---|
| Kilometraj | 167 km |
| Data primei înmatriculări | 06/03/2024 |
| Norme Euro | Fuso Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 1.97 Tone |
| Masă Proprie | 6.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 8.55 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Tyre size: 205/75 17.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.4 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Fuso 4x2 |
| Ţara (gamă) | OLANDA |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion de colectare a deşeurilor menajere Fuso Canter 9C18 Geesink 7m³
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 44008 |
| Ref. website: | 10497753 |
| Caroserie | Camion de colectare a deşeurilor menajere |
| Marcă | Fuso |
| Gamă (marcă : Fuso) | Canter |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/07/2024 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 175 CP |
| Puterea motorului | 129 kW |
| Capacitate cilindrică | 2998 cm3 |
| Număr de cilindri | 4 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 2.9 metri |
| Lăţime | 2.2 metri |
| Lungime | 6.8 metri |
Echipament Engin de voirie Fuso |
|
|---|---|
|
Caracteristici Fuso Canter |
|
|---|---|
| Kilometraj | 29 024 km |
| Data primei înmatriculări | 10/07/2024 |
| Norme Euro | Fuso Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 2.55 Tone |
| Masă Proprie | 6 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 8.55 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Tyre size: 205/75 17.5; Front axle: Tyre profile left: 50%; Tyre profile right: 50%; Rear axle: Tyre profile left inner: 70%; Tyre profile left outer: 70%; Tyre profile right outer: 70%; Tyre profile right outer: 70% |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.4 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Fuso 4x2 |
| Ţara (gamă) | OLANDA |
Echipament cabină |
|---|
|