Camioane Renault Motorină FRANŢA second-hand - Pagina 20
1.011 anunţuri de tir Renault Motorină FRANŢA second-hand
Camion Renault C460 COMFORT multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | EX-617 |
| Ref. website: | 10960921 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Marrel |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 28/05/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 23/12/2024 |
| Data de expirare a înmatriculării | 23/12/2025 |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C460 COMFORT |
|
|---|---|
| Kilometraj | 314 898 km |
| Data primei înmatriculări | 28/05/2018 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.52 Tone |
| Masă Proprie | 11.48 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimensions pneumatiques = 315/80R22.5 Usure AV 0% Usure AR 0% |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.95 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion Renault PREMIUM 430 macara standard second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | CM-102 |
| Ref. website: | 11256069 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/11/2012 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 29/12/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 29/12/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15 Tone |
| Masă Proprie | 17 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 35.5 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimensions pneumatique = 13R22.5 Usure AV 90% Usure AR 80% |
| Uzură pneuri faţă | 90 % |
| Uzură pneuri spate | 80 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.1 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault PREMIUM 430 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 587 125 km |
| Data primei înmatriculări | 15/11/2012 |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion Renault K-Series 440.32 DTI 13 benă second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11111305 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | K-Series |
| Model | 440.32 DTI 13 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 19/06/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | boite de vitesse Extended à 13 rapports avant dont 1 extra lente. 5 vitesses arrière dont 1 extra lente |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 13 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22.5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Volum | 12 m³ |
Caracteristici Renault K-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 190 000 km |
| Data primei înmatriculări | 19/06/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Informaţii suplimentare Renault 440.32 DTI 13 |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină K-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea interioară a caroseriei | 0.92 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.33 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 5.8 metri |
Camion Renault C-Series 480.26 DTI 13 macara standard second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 9649071 |
| Ref. website: | 10095643 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/07/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 62 000 km |
| Data primei înmatriculări | 12/07/2018 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault Kerax 410 DXI betoniera cu rotor/ Malaxor second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11516912 |
| Caroserie | Betoniera |
| Sub caroserie | Cu rotor/ malaxor |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 410 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 06/02/2009 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Caracteristici Renault Kerax |
|
|---|---|
| Kilometraj | 353 000 km |
| Data primei înmatriculări | 06/02/2009 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 410 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Camion Renault Kerax 380 DXI macara standard second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11603041 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 380 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 26/12/2012 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 542 898 km |
| Data primei înmatriculări | 26/12/2012 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK18002EH |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Camion Renault G-series 300 Manager benă second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11602228 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | G-series |
| Model | 300 Manager |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/06/1993 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 9000 Kg |
| Modelul macaralei | C1830/N |
| An | 1993 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6140 Tone |
| Masă Proprie | 12860 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 29 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii cabină G-series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Caracteristici Renault G-series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 73 000 km |
| Data primei înmatriculări | 17/06/1993 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 0 |
Informaţii suplimentare Renault 300 Manager |
|
|---|---|
| |
| Ultima verificare tahograf | 27/01/2026 |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 26 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Tip suspensie față | Arcuri lamelare |
| Tip suspensie spate | Arcuri lamelare |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.5 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion Renault macara si obloane nou
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | Gd679 |
| Ref. website: | 3164672 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 26/12/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 25 Tone |
| Masă Proprie | 15 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 40 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 10 metri |
| Lungime | 2.55 metri |
| Suprafaţă | 25.88 m² |
Caracteristici Renault - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 3 000 km |
| Data primei înmatriculări | 26/12/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 450 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Camion Renault Premium 300 DXI obloane laterale suple culisante (plsc) second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11488612 |
| Caroserie | Obloane laterale suple culisante (plsc) |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Model | 300 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2014 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Caracteristici Renault Premium |
|
|---|---|
| Kilometraj | 545 000 km |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2014 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 315 80 R 22.5 50% |
Informaţii cabină Premium |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Camion Renault Super Goelette camion benne 3,5T benă second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | IMM153 |
| Ref. website: | 11099814 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 06/04/1966 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 1.75 Tone |
| Masă Proprie | 1.75 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 3.5 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Caracteristici Renault Super Goelette camio... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 20 815 km |
| Data primei înmatriculări | 06/04/1966 |
| Norme Euro | Renault Euro 1 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2 metri |
| Lungime | 4.5 metri |
| Suprafaţă | 9 m² |
Camion Renault Kerax KERAX 8x4 520 BIBENNE CIF UE CORMACH benă bilaterala second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1897 |
| Ref. website: | 10568644 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Cif |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 31/05/2012 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 7 |
| Tip de uşă | Uşă hidraulică |
| |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.1 Tone |
| Capacitate de încărcare | 9700 Kg |
| Raza de lucru | 15.4 metri |
| Modelul macaralei | 28200-E6 |
| An | 2012 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.76 Tone |
| Masă Proprie | 19.24 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 13R22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 30 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 208 807 km |
| Data primei înmatriculări | 31/05/2012 |
| Crit'Air | 4 |
| Norme Euro | Renault Euro 4 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
| Capacitate cilindrică | 12780 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | 4 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.12 metri |
| Suprafaţă | 23.256 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault Midlum 180 frigorific(a) mono-temperatură second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11571220 |
| Caroserie | Frigorific(a) |
| Marcă (caroserie) | Thermoking |
| Sub caroserie | Mono-temperatură |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Midlum |
| Model | 180 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/04/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 180 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Clasă răcire | Clasa C |
| Culoare | Alb |
Certificare ATP |
|
|---|---|
| Marcaj ATP | FRC |
| Expirare validitate ATP | 30/06/2028 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 180 CP |
| |
Informaţii cabină Midlum |
|
|---|---|
| |
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Lungime cabină | Medie |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Midlum |
|
|---|---|
| Kilometraj | 617 000 km |
| Data primei înmatriculări | 17/04/2021 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 120 L |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 12 Tone |
Camion Renault Premium 340 DXI platformă second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 3188 LG |
| Ref. website: | 9558194 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Model | 340 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 28/04/2011 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 6.6 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină Premium |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.44 metri |
| Lungimea caroseriei | 8.8 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Premium |
|
|---|---|
| Kilometraj | 361 309 km |
| Data primei înmatriculări | 28/04/2011 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Crit'Air | 3 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.73 Tone |
| Masă Proprie | 8.27 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Informaţii suplimentare Renault 340 DXI |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 22/12/2022 |
| Data de expirare a înmatriculării | 22/12/2023 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315 /80 R22.5 S |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315 /80 R22.5 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.92 metri |
| Suprafaţă | 27.846 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault PEMIUM LANDER 340 DXI-6X2 cu prelata si obloane second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | E62994 |
| Ref. website: | 11083652 |
| Caroserie | Cu prelata si obloane |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 18/11/2011 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Essieu 1 Usure des pneus droite et gauche: 26%-50% 26%-50% Dimension: 385/65R22,5 Essieu 2 Usure des pneus droite et gauche: 51%-75% 51%-75% Dimension: 315/80R22,5 Essieu 3 Usure des pneus droite et gauche: 0%-25% 0%-25% Dimension: 315/80R22,5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 12.2 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Caracteristici Renault PEMIUM LANDER 340 DX... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 591 359 km |
| Data primei înmatriculări | 18/11/2011 |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 340 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | nombre de rapports: 8 |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 2.62 metri |
| Lăţime | 2.48 metri |
| Lungime | 8.5 metri |
Camion Renault D-Series 13.240 frigorific(a) mono-temperatură second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11553544 |
| Caroserie | Frigorific(a) |
| Marcă (caroserie) | Thermoking |
| Sub caroserie | Mono-temperatură |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Model | 13.240 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 08/09/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 13.240 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 7 |
| Clasă răcire | Clasa C |
| Culoare | Alb |
| Tip unitate de răcire | Diesel |
| Data de expirare a înmatriculării | 26/05/2027 |
| |
Certificare ATP |
|
|---|---|
| Marcaj ATP | FRC |
| Expirare validitate ATP | 30/09/2029 |
Opţiune caroserie frigorific(a) |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 240 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.7 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină D-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea caroseriei | 2.6 metri |
| Înălțimea interioară a caroseriei | 2.3 metri |
| Lățimea benei | 2.6 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.46 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.8 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 6.5 metri |
Caracteristici Renault D-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 28 200 km |
| Data primei înmatriculări | 08/09/2017 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 5.25 Tone |
| Masă Proprie | 7.75 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 13 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 16.5 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 265/70R19.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 265/70R19.5 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.6 metri |
| Lungime | 8.58 metri |
| Suprafaţă | 22.31 m² |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Camion Renault C-Series 430.26 DTI 11 multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11553724 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Palfinger |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 14/02/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.61 Tone |
| Masă Proprie | 12.39 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.9 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 310 600 km |
| Data primei înmatriculări | 14/02/2019 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 30/12/2026 |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | VOITH |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 60 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Caracteristici principale |
|---|
|
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion Renault C-Series 430.26 DTI 11 multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11553647 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Palfinger |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/01/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.65 Tone |
| Masă Proprie | 12.35 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.9 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 232 000 km |
| Data primei înmatriculări | 15/01/2019 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 11/11/2026 |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | VOITH |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 70 % |
| Uzură pneuri spate | 70 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Caracteristici principale |
|---|
|
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion Renault C-Series 430.26 DTI 11 multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11553474 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Dalby |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/04/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 7 |
| Culoare | Alb |
| Data de expirare a înmatriculării | 17/02/2027 |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | VOITH |
| |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.9 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 36 050 km |
| Data primei înmatriculări | 01/04/2023 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.95 Tone |
| Masă Proprie | 12.05 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | RALENTISSEUR VOITH |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 30 % |
| Uzură pneuri spate | 30 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Camion Renault D-Series 13.240 utilaj de forat second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11194239 |
| Caroserie | Utilaj de forat |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Model | 13.240 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 06/07/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină D-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault D-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 34 090 km |
| Data primei înmatriculări | 06/07/2021 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Opţiune caroserie utilaj de forat |
|---|
|
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 13 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion Renault D-Series 430.26 DTI 11 macara si obloane second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11515267 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 26/03/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Gama motorului | 11l |
| Număr de cilindri | 6 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Pneumatic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 80 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315 80 22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315 80 22.5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 108 000 km |
| Data primei înmatriculări | 26/03/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 100 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 500 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 48000 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 16 metri |
| Raza de lucru | 12.50 metri |
| Modelul macaralei | 18002 |
| An | 2020 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|---|
|
Informaţii cabină D-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault C-Series 380 cu prelata si obloane second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | V7226 |
| Ref. website: | 11182626 |
| Caroserie | Cu prelata si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/10/2014 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 3 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7.78 Tone |
| Masă Proprie | 11.22 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 449 709 km |
| Data primei înmatriculări | 22/10/2014 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie cu prelata si obloane |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.79 metri |
| Suprafaţă | 27.51 m² |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|