Camioane platforme Motorină Euro 6 FRANŢA second-hand - Pagina 2
98 anunţuri de tir platforme Motorină Euro 6 FRANŢA second-hand
Camion macara standard Renault C380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | EY-979 |
| Ref. website: | 11262124 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/07/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 22/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 22/01/2027 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.61 Tone |
| Masă Proprie | 14.39 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique : 13R22.5 Usure AV 20% Usure AR 50% |
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.7 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C380 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 214 355 km |
| Data primei înmatriculări | 05/07/2018 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Volvo F6 460 8x2 TRIDEM - GRUE HIAB X-HiDuo 188 B-3 FM
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VO26-2189 |
| Ref. website: | 11447721 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Volvo |
| Gamă (marcă : Volvo) | F6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/08/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 3300 Kg |
| Raza de lucru | 10.1 metri |
| Modelul macaralei | X-HiDuo 188 B-3 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
| Capacitate cilindrică | 12777 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 6 metri |
| Osii | 8x2 |
| Osii (Marcă) | Volvo 8x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină F6 |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament Camion Volvo |
|
|---|---|
|
Caracteristici Volvo F6 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 30 082 km |
| Data primei înmatriculări | 22/08/2025 |
| Norme Euro | Volvo Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.43 Tone |
| Masă Proprie | 17.57 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40.6 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 11.862 metri |
| Suprafaţă | 30.2481 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 380.19 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10463185 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380.19 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/11/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Informaţii suplimentare Renault 380.19 DTI 11 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 30/10/2025 |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | VOITH |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 30 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lungimea caroseriei | 6 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 156 200 km |
| Data primei înmatriculări | 21/11/2019 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.4 Tone |
| Raza de lucru | 10.5 metri |
| Modelul macaralei | PK17001 SLD 3 |
| An | 2019 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 5.79 Tone |
| Masă Proprie | 12.5 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 280.19 DTI 8
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10816399 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 280.19 DTI 8 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/06/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 280 CP |
Informaţii suplimentare Renault 280.19 DTI 8 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 01/09/2026 |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 6 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 183 000 km |
| Data primei înmatriculări | 13/06/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 14002 EH |
| An | 2017 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8.44 Tone |
| Masă Proprie | 10.56 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 22.5 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion platformă Renault C-Series 430.26 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11189517 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/04/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.5 metri |
| Lungime | 5 metri |
| Suprafaţă | 12500000 m² |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 181 000 km |
| Data primei înmatriculări | 12/04/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 12259 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 44 Tone |
Camion macara standard Mercedes Arocs 2636
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 614 |
| Ref. website: | 10462122 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Arocs |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/12/2015 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 360 CP |
| Capacitate cilindrică | 10677 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | BV ROBOTISEE |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 6.15 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Mercedes Arocs - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 192 185 km |
| Data primei înmatriculări | 24/12/2015 |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | X-HIPRO 192 E-3 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.19 Tone |
| Masă Proprie | 13.81 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 29.5 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | PNEUMATIQUES EN 13 R22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 03/11/2023 |
| Data de expirare a înmatriculării | 03/11/2024 |
| |
Informaţii cabină Arocs |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Mercedes |
|
|---|---|
|
Camion platformă Volvo
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | NC |
| Ref. website: | 11486779 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Volvo |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/04/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 540 CP |
| Capacitate cilindrică | 12777 cm3 |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 12/04/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 12/04/2026 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22.5 |
Caracteristici Volvo |
|
|---|---|
| Kilometraj | 455 000 km |
| Data primei înmatriculări | 27/04/2020 |
| Crit'Air | 2 |
| Norme Euro | Volvo Euro 6 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.18 Tone |
| Masă Proprie | 13.82 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Volvo 6x4 |
Camion macara si obloane MAN TGM 18.290
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 458 |
| Ref. website: | 11628699 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGM |
| Model | 18.290 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 28/04/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.24 Tone |
| Masă Proprie | 8.76 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
Informaţii suplimentare MAN 18.290 |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 21/07/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 20/07/2027 |
Informaţii cabină TGM |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Scurtă |
Caracteristici MAN TGM - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 3 663 km |
| Data primei înmatriculări | 28/04/2025 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 220 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 2000 Kg |
| Raza de lucru | 5.50 metri |
| An | 2024 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | MAN PowerMatic 08.13 OD |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 13 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.42 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | MAN 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Camion macara standard DAF CF 530
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10794035 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | CF |
| Model | 530 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 20/11/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.96 Tone |
| Masă Proprie | 16.04 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | DAF 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament Camion DAF |
|
|---|---|
|
Caracteristici DAF CF - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 235 000 km |
| Data primei înmatriculări | 20/11/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.180 Tone |
| Capacitate de încărcare | 5850 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 16 metri |
| Raza de lucru | 12 metri |
| Modelul macaralei | PK19.001 |
| An | 2022 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 510 CP |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion platformă si obloane Scania L P280 E6 Schiebeplane Edscha LBW 2t. Navi
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 5-137N |
| Ref. website: | 11461368 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Scania |
| Gamă (marcă : Scania) | L |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Scania L |
|
|---|---|
| Kilometraj | 717 358 km |
| Data primei înmatriculări | |
| Norme Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8.71 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Echipament Scania truck |
|
|---|---|
|
Camion platformă si obloane DAF CF CF 320 Plane Schlafkabine Klima LDW Edscha LBW
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 516 |
| Ref. website: | 8208385 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | CF |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici DAF CF |
|
|---|---|
| Kilometraj | 576 266 km |
| Data primei înmatriculări | |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.9 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Echipament DAF truck |
|
|---|---|
|
Camion platformă si obloane MAN TGL TGL 12.220 Plane AHK 6,1 m Luft Klima LBW
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 5-234N |
| Ref. website: | 11529135 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGL |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici MAN TGL |
|
|---|---|
| Kilometraj | 292 678 km |
| Data primei înmatriculări | |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 11.99 Tone |
Echipament MAN truck |
|
|---|---|
|
Camion macara standard Renault C430.32
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FW-845 |
| Ref. website: | 11297980 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 26/11/2023 |
| Data de expirare a înmatriculării | 26/11/2024 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.5 Tone |
| Masă Proprie | 17.5 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique = 13R22.5 Usure AV 50% Usure AR 50% |
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.6 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C430.32 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 158 632 km |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2021 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara si obloane Iveco nou X-WAY 350S48
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. website: | 9862033 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Model | 350S48 |
| Stare | Nou |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 24 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Informaţii suplimentare Iveco 350S48 |
|---|
|
Caracteristici Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Denumirea garanției | CONSTRUCTEUR IVECO |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.22 Tone |
| Înălțimea de ridicare | 12.6 metri |
| Raza de lucru | 12.6 metri |
| Modelul macaralei | PK 19001 SLD 5 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
| Puterea motorului | 338 kW |
| Capacitate cilindrică | 11120 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | IVECO FPT |
| Gama motorului | CURSOR 11 |
| |
Informaţii cabină X-WAY |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Camion macara si obloane Renault C-Series 480.32 DTI 13
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11604551 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 480.32 DTI 13 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.84 Tone |
| Masă Proprie | 21.16 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | 12 rapports avant et 3 rapports arrière Renforcement de la boîte de vitesses Optidriver pour usages sévère |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Informaţii suplimentare Renault 480.32 DTI 13 |
|---|
|
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 154 000 km |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 48 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 225 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 42002.SH |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 11.29 metri |
| Suprafaţă | 28.78 m² |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane MAN TGS 26.420
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 11476 |
| Ref. website: | 11594618 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGS |
| Model | 26.420 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/05/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.51 Tone |
| Masă Proprie | 14.49 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lungimea caroseriei | 7 metri |
Caracteristici MAN TGS - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 291 195 km |
| Data primei înmatriculări | 27/05/2019 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 18002 EH |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 420 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | MAN 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Camion macara si obloane Mercedes Actros 2540
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | PGR02 |
| Ref. website: | 11364642 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Actros |
| Model | 2540 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 14/09/2015 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Mercedes 2540 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.080 Tone |
| Raza de lucru | 7.3 metri |
| Modelul macaralei | 088B-2 HIDUO |
Informaţii cabină Actros |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Înaltă |
Caracteristici Mercedes Actros - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 626 500 km |
| Data primei înmatriculări | 14/09/2015 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 400 CP |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Camion macara MAN TGS 26.470
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11507651 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGS |
| Model | 26.470 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/07/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 24.33 Tone |
| Masă Proprie | 1.68 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Caracteristici MAN TGS - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 317 500 km |
| Data primei înmatriculări | 01/07/2021 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 390 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.8 Tone |
| Capacitate de încărcare | 4550 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 14.20 metri |
| Raza de lucru | 10.70 metri |
| Modelul macaralei | PM 17.0 TP |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 470 CP |
| Puterea motorului | 346 kW |
Informaţii cabină TGS |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
Camion macara standard Renault
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11589595 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 16/10/2015 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 21/04/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 05/05/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 04/05/2027 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Caracteristici Renault - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 538 200 km |
| Data primei înmatriculări | 16/10/2015 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.5 Tone |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Camion macara si obloane Renault C-Series 460
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11590747 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 460 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/04/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 460 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1 Tone |
| Capacitate de încărcare | 5.85 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 15 metri |
| Raza de lucru | 12 metri |
| Modelul macaralei | PK 501 K SLD C |
| An | 2022 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 43 844 km |
| Data primei înmatriculări | 13/04/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.54 Tone |
| Masă Proprie | 14.46 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Camion macara si obloane Renault K-Series 440
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | CAMON GRUE 25T |
| Ref. website: | 11010331 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | K-Series |
| Model | 440 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 26/01/2016 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 32000 Tone |
| Masă Proprie | 17565 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină K-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Medie |
Caracteristici Renault K-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 280 000 km |
| Data primei înmatriculări | 26/01/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 25 Tone |
| Capacitate de încărcare | 24.6 Kg |
| Raza de lucru | 12 metri |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
| Marca punții | RENAULT TRUCKS |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.48 metri |
| Lungimea caroseriei | 7 metri |