Camioane multiplu Euro 6 cabină scurtă FRANŢA second-hand - Pagina 3
104 anunţuri de tir multiplu Euro 6 cabină scurtă FRANŢA second-hand
Camion multiplu Renault T-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73571 |
| Ref. website: | 11513669 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/06/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.6 metri |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.12 metri |
| Lăţime | 2.5 metri |
| Lungime | 10.08 metri |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 189 700 km |
| Data primei înmatriculări | 01/06/2021 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 415 L |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.9 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 10/09/2029 |
| Data ultimei verificări tehnice | 10/09/2027 |
| Tip Inspecţie Tehnică | FRA |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 + 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65 + 315/80 R22,5 |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion multiplu Renault C-Series 430.26 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11233219 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Dalby |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/08/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.82 Tone |
| Masă Proprie | 12.18 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.9 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 211 300 km |
| Data primei înmatriculări | 03/08/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 29/05/2026 |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | VOITH |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Caracteristici principale |
|---|
|
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion multiplu Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73177 |
| Ref. website: | 11440527 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/08/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.7 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 11/05/2030 |
| Data ultimei verificări tehnice | 20/05/2027 |
| Tip Inspecţie Tehnică | C 480 26 6X2 AR DIR |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 + 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65 + 315/80 R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 227 800 km |
| Data primei înmatriculări | 01/08/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 415 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.3 metri |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion multiplu Mercedes Atego 1218 NL
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | FC-094-NK |
| Ref. website: | 11597024 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Ampliner |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Atego |
| Model | 1218 NL |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/12/2018 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 3 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Mercedes 1218 NL |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 3 |
| Culoare | Alb |
| Ultima verificare tahograf | 16/10/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 16/10/2026 |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină Atego |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Mercedes |
|
|---|---|
|
Caracteristici Mercedes Atego |
|
|---|---|
| Kilometraj | 265 000 km |
| Data primei înmatriculări | 17/12/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.19 Tone |
| Masă Proprie | 5.8 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 11.99 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 15.49 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.560 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Pneumatic |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion multiplu Renault C-Series 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | 35VON |
| Ref. website: | 11423488 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Dalby |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 480 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 06/02/2019 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 3 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 17.98 Tone |
| Masă Proprie | 14.02 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 13R22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Tip suspensie față | Mecanic |
| Tip suspensie spate | Mecanic |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.50 metri |
| Lungime | 8.64 metri |
| Suprafaţă | 21.6 m² |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 268 013 km |
| Data primei înmatriculări | 06/02/2019 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 12777 cm3 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Renault 480 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion multiplu MAN nou TGS 35.440
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | location ampiro |
| Ref. website: | 6100367 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Palfinger |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGS |
| Model | 35.440 |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 16/10/2024 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | MAN 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină TGS |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Kilometraj maxim | illimité |
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete | |
Caracteristici MAN TGS |
|
|---|---|
| Kilometraj | 50 000 km |
| Data primei înmatriculări | 16/10/2024 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 19.14 Tone |
| Masă Proprie | 12.86 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | très bon état ! Hankook ou michelin |
Informaţii suplimentare MAN 35.440 |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 02/01/2023 |
| Data ultimei verificări tehnice | 02/01/2023 |
| Data de expirare a înmatriculării | 02/01/2024 |
| Tip Inspecţie Tehnică | plate |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.36 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 8.60 metri |
| Suprafaţă | 21.93 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea caroseriei | 3 metri |
| Lățimea benei | 2.33 metri |
| Lungimea caroseriei | 2 metri |
Echipament Camion MAN |
|
|---|---|
|
Camion multiplu Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73421 |
| Ref. website: | 11482068 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/07/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 212 997 km |
| Data primei înmatriculări | 15/07/2020 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.9 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete |
Camion multiplu Renault T-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73427 |
| Ref. website: | 11482766 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 18/02/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 + 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65 + 315/80 R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 274 000 km |
| Data primei înmatriculări | 18/02/2021 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 415 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.6 metri |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete |
Camion multiplu Iveco X-WAY 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11613566 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Palfinger |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Model | 480 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/07/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 17 Tone |
| Masă Proprie | 15 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 32 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină X-WAY |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Caracteristici Iveco X-WAY |
|
|---|---|
| Kilometraj | 260 500 km |
| Data primei înmatriculări | 22/07/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Stânga |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 40 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 350 L |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Puterea motorului | 353 kW |
| Capacitate cilindrică | 11120 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | Iveco |
| |
Informaţii suplimentare Iveco 480 |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 22/06/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 02/07/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 21/06/2027 |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete |
Camion multiplu Renault D-Series 12.210
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | EV-037-PM |
| Ref. website: | 11527428 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Jimeca |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Model | 12.210 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 09/03/2018 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 3 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.11 Tone |
| Masă Proprie | 5.88 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 11.99 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 15.49 Tone |
Informaţii suplimentare Renault 12.210 |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 11/09/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 11/09/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 11/09/2027 |
| |
| Precizări legate de frâna de motor | ECHAPPEMENT |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Dimensiunea pneurilor spate | 265/70R 17.5 |
Informaţii cabină D-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete |
Caracteristici Renault D-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 230 000 km |
| Data primei înmatriculări | 09/03/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 130 L |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | BOITE AUTO 6 RAPPORTS |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 6 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 2.80 metri |
| Lăţime | 2.30 metri |
| Lungime | 6.35 metri |
| Suprafaţă | 14.6 m² |
motor |
|
|---|---|
| Număr de cilindri | 4 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion multiplu DAF LF 320 FA
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | T016 |
| Ref. website: | 11612406 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | LF |
| Model | 320 FA |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/06/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | AS-Tronic |
Informaţii suplimentare DAF 320 FA |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de frâna de motor | Frein sur échappement |
Informaţii cabină LF |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 7.97 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 22.5 Tone |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete |
Caracteristici DAF LF |
|
|---|---|
| Kilometraj | 47 000 km |
| Data primei înmatriculări | 29/06/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 300 L |
Echipament Camion DAF |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 320 CP |
| Capacitate cilindrică | 6700 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | PACCAR |
| Gama motorului | PX-7 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | DAF 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/70 R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/70 R22.5 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 8.06 metri |
| Suprafaţă | 20.5 m² |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion multiplu Iveco nou X-WAY
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | 5522 |
| Ref. website: | 11474333 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Marrel |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 24/12/2025 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 36 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Gama motorului | CURSOR 11 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | ZF 12 HI-TRONIX |
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | TraXon |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | INTARDER |
| Culoare | Alb |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete |
Caracteristici Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 850 km |
| Data primei înmatriculări | 24/12/2025 |
| Denumirea garanției | 1 AN TOTALE + 2 ANS CC |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 60 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 300 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.6 Tone |
| Raza de lucru | 10.3 metri |
| Modelul macaralei | F 185A.1.23 |
| An | 2024 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.74 Tone |
| Masă Proprie | 14.26 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Neufs |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R 22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.5 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină X-WAY |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Camion multiplu Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 74115 |
| Ref. website: | 11627615 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 26/07/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13 R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 50 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 109 000 km |
| Data primei înmatriculări | 26/07/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.9 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete |
Camion multiplu Renault D-Series 14.240
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. website: | 11613893 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Palfinger |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Model | 14.240 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/07/2022 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 6 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 14.240 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 60 |
| Culoare | Alb |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 240 CP |
| Capacitate cilindrică | 5000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.1 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Arcuri lamelare |
Informaţii cabină D-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete |
Caracteristici Renault D-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 125 000 km |
| Data primei înmatriculări | 15/07/2022 |
| Denumirea garanției | STANDART |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 215 L |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8 Tone |
| Masă Proprie | 6392 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 14 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 24 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lungimea interioară a caroseriei | 4.5 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion multiplu Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 72845 |
| Ref. website: | 11359082 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/12/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 1 004 km |
| Data primei înmatriculări | 22/12/2025 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 415 L |
motor |
|
|---|---|
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5 metri |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete |
Camion multiplu Renault C-Series 440.26 DTI 13
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | FM538FJ |
| Ref. website: | 11571754 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Hiab |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 440.26 DTI 13 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 11/12/2019 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 6 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.57 Tone |
| Masă Proprie | 11.43 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Informaţii suplimentare Renault 440.26 DTI 13 |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de frâna de motor | OPTIBRAKE + |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | VOITH |
| Culoare | Alb |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete |
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 109 000 km |
| Data primei înmatriculări | 11/12/2019 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Denumirea garanției | BLS |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 48 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Puterea motorului | 323 kW |
| Numărul de ore ale motorului | 1009 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | RENAULT |
| Gama motorului | DTI 13 |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.900 metri |
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
| Marca punții | RENAULT |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 60 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Caracteristici principale |
|---|
|
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion multiplu DAF CF 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FF-752 |
| Ref. website: | 9568899 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Marrel |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | CF |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 04/04/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 17/04/2023 |
| Data de expirare a înmatriculării | 17/04/2024 |
| |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite de vitesses automatique 12 rapports + INTARDER |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.2 metri |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | DAF 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete |
Caracteristici DAF CF |
|
|---|---|
| Kilometraj | 141 845 km |
| Data primei înmatriculări | 04/04/2019 |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.08 Tone |
| Masă Proprie | 11.92 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimensions AV 385 / 65 R 22.5 Usure 40% Dimensions MI 315 / 80 R 22.5 Usure 80% Dimensions AR 385 / 65 R 22.5 Usure 60% |
| Uzură pneuri faţă | 40 % |
| Uzură pneuri spate | 60 % |
Informaţii cabină CF |
|
|---|---|
| |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 8.32 metri |
| Suprafaţă | 21.216 m² |
Echipament Camion DAF |
|
|---|---|
|
Camion multiplu DAF CF 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | GX537GM |
| Ref. website: | 11476758 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Palfinger |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | CF |
| Model | 480 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/04/2024 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Marca motorului | PACCAR |
| Gama motorului | MX13 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.70 metri |
| |
| Osii | 8x2 |
| Osii (Marcă) | DAF 8x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete |
Caracteristici DAF CF - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 2 500 km |
| Data primei înmatriculări | 29/04/2024 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 45 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Stânga |
| Capacitatea rezervorului | 340 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.430 Tone |
| Raza de lucru | 9.50 metri |
| Modelul macaralei | Epsilon Q170Z95TR |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15 Tone |
| Masă Proprie | 16 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | TraXon |
Informaţii suplimentare DAF 480 |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de frâna de motor | MX ENGINE BRAKE |
| Culoare | Alb |
Informaţii cabină CF |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion DAF |
|
|---|---|
|
Camion multiplu DAF CF 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | GX537GM |
| Ref. website: | 11318272 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Palfinger |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | CF |
| Model | 480 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/04/2024 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Marca motorului | PACCAR |
| Gama motorului | 13L |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.2 metri |
| |
| Osii | 8x2 |
| Osii (Marcă) | DAF 8x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete |
Caracteristici DAF CF - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 2 400 km |
| Data primei înmatriculări | 29/04/2024 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 45 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Stânga |
| Capacitatea rezervorului | 340 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.430 Tone |
| Raza de lucru | 9.50 metri |
| Modelul macaralei | Epsilon Q170Z95TR |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15 Tone |
| Masă Proprie | 16 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | TraXon |
Informaţii suplimentare DAF 480 |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de frâna de motor | MX ENGINE BRAKE |
| Culoare | Alb |
Informaţii cabină CF |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion DAF |
|
|---|---|
|
Camion multiplu Mercedes Arocs 2646
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. website: | 11530365 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Palfinger |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Arocs |
| Model | 2646 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/06/2021 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 6 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Caracteristici principale |
|
|---|---|
|
Caracteristici Mercedes Arocs |
|
|---|---|
| Kilometraj | 132 499 km |
| Data primei înmatriculări | 24/06/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
| Denumirea garanției | C2A |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
Informaţii cabină Arocs |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Mercedes 2646 |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete |
Camion multiplu Renault C-Series 430.26 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11553724 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Palfinger |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 14/02/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.61 Tone |
| Masă Proprie | 12.39 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.9 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare | |
| Servicii complete |
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 310 600 km |
| Data primei înmatriculări | 14/02/2019 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 30/12/2026 |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | VOITH |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 60 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Caracteristici principale |
|---|
|
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|