Camioane Motorină Euro 6 6x4 cabină scurtă FRANŢA second-hand
53 anunţuri de tir Motorină Euro 6 6x4 cabină scurtă FRANŢA second-hand
Camion benă bilaterala Renault C-Series 440
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1802828 |
| Ref. website: | 11638017 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 07/04/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 19001 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.41 Tone |
| Masă Proprie | 15.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 13 R 22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 115 055 km |
| Data primei înmatriculări | 07/04/2021 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 8.68 metri |
| Suprafaţă | 22.134 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1802804 |
| Ref. website: | 11637671 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/02/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 18002.EH |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.04 Tone |
| Masă Proprie | 13.96 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | AVANT 385 / 65 R 22.5 ARRIERE 315 / 80 R 22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 57 982 km |
| Data primei înmatriculări | 24/02/2020 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.39 metri |
| Suprafaţă | 26.4945 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Renault nou GR K440 BI-BENNE + UE
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | 1702313 |
| Ref. website: | 10979200 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | GR |
| Stare | Nou |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.3 Tone |
| Modelul macaralei | IX 158 B3 HI DUO |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.04 Tone |
| Masă Proprie | 16.97 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină GR |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Volum | 11 m³ |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault GR - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 50 km |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.3 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2 metri |
| Lungimea caroseriei | 5 metri |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion multiplu Renault C-Series 430 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | EX-842-YM |
| Ref. website: | 11110447 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Jimeca |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 06/06/2018 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 3 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Informaţii suplimentare Renault 430 DXI |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 09/02/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 09/02/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 09/02/2027 |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 265 000 km |
| Data primei înmatriculări | 06/06/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.050 Tone |
| Înălțimea de ridicare | 12.40 metri |
| Modelul macaralei | 188 ES4 HIDUO 4 EXT |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.4 Tone |
| Masă Proprie | 14.6 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.900 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion multiplu Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 74040 |
| Ref. website: | 11609862 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/11/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13 R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 77 700 km |
| Data primei înmatriculări | 17/11/2020 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 380 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.9 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion multiplu Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1802472 |
| Ref. website: | 11633711 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Marrel |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 04/04/2024 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 8.14 metri |
| Suprafaţă | 20.757 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 133 368 km |
| Data primei înmatriculări | 04/04/2024 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.44 Tone |
| Masă Proprie | 11.56 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 315 / 80 R 22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 10 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | EP-771 |
| Ref. website: | 11529228 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 18/07/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 11/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 11/01/2027 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.21 Tone |
| Masă Proprie | 14.79 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite de vitesses automatique 12 rapports |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 325 000 km |
| Data primei înmatriculări | 18/07/2017 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion benă bilaterala Renault C-Series 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11611709 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 320 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 50 973 km |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 130 F 23 |
| An | 2020 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Renault 320 |
|---|
|
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Renault D WIDE-series 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11585336 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D WIDE-series |
| Model | 320 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Informaţii suplimentare Renault 320 |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 21/06/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 21/06/2027 |
Informaţii cabină D WIDE-series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D WIDE-series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 50 973 km |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Renault C-Series 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11567477 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 320 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Informaţii suplimentare Renault 320 |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 21/06/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 21/06/2027 |
| Culoare | Alb |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 50 973 km |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 130 F 23 |
| An | 2020 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Camion macara standard Mercedes Arocs 2636
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 614 |
| Ref. website: | 10462122 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Arocs |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/12/2015 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 360 CP |
| Capacitate cilindrică | 10677 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | BV ROBOTISEE |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 6.15 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Mercedes Arocs - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 192 185 km |
| Data primei înmatriculări | 24/12/2015 |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | X-HIPRO 192 E-3 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.19 Tone |
| Masă Proprie | 13.81 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 29.5 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | PNEUMATIQUES EN 13 R22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 03/11/2023 |
| Data de expirare a înmatriculării | 03/11/2024 |
| |
Informaţii cabină Arocs |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Mercedes |
|
|---|---|
|
Camion multiplu Renault C-Series 430.26 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11233219 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Dalby |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/08/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.82 Tone |
| Masă Proprie | 12.18 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.9 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 211 300 km |
| Data primei înmatriculări | 03/08/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 29/05/2026 |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | VOITH |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Caracteristici principale |
|---|
|
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion multiplu Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73421 |
| Ref. website: | 11482068 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/07/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 212 997 km |
| Data primei înmatriculări | 15/07/2020 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.9 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion multiplu Mercedes Arocs
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | V 0123 |
| Ref. website: | 9564224 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Marrel |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Arocs |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/09/2015 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.55 Tone |
| Masă Proprie | 11.45 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 315/80R22.5 NEUF |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 12/09/2023 |
| Data ultimei verificări tehnice | 12/09/2023 |
| Data de expirare a înmatriculării | 11/09/2024 |
| Tip Inspecţie Tehnică | 963-2-EUKAM |
Informaţii cabină Arocs |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Mercedes Arocs |
|
|---|---|
| Kilometraj | 155 000 km |
| Data primei înmatriculări | 15/09/2015 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 400 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.200 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.5 metri |
| Lungime | 8.300 metri |
| Suprafaţă | 20.75 m² |
Echipament Camion Mercedes |
|
|---|---|
|
Camion benă bilaterala Scania P 420-XT
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2843N |
| Ref. website: | 11628768 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Scania |
| Gamă (marcă : Scania) | P |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/01/2024 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 22/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 22/01/2027 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.415 Tone |
| Capacitate de încărcare | 7680 Kg |
| Raza de lucru | 10.1 metri |
| Modelul macaralei | F175A.0.23 |
| An | 2024 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.73 Tone |
| Masă Proprie | 16.27 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 385/65R22.5 315/80R22.5 essieu 1 : 60% usure essieu 2 : 30% usure essieu 3 : 30% usure |
| Uzură pneuri faţă | 60 % |
| Uzură pneuri spate | 30 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.2 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Scania 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lungimea caroseriei | 5 metri |
Echipament Camion Scania |
|
|---|---|
|
Caracteristici Scania P - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 58 000 km |
| Data primei înmatriculări | 22/01/2024 |
| Norme Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 420 CP |
| Capacitate cilindrică | 12742 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină P |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2826N |
| Ref. website: | 11628563 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 11/12/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 31/07/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 31/07/2026 |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 7.66 metri |
| Suprafaţă | 19.533 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 251 431 km |
| Data primei înmatriculări | 11/12/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.92 Tone |
| Masă Proprie | 10.08 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 13R22.5 essieu 1 : 60% usure essieu 2 : 10% usure essieu 3 : 10% usure |
| Uzură pneuri faţă | 60 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.4 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion benă bilaterala Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 74120 |
| Ref. website: | 11627868 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13 R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 485 km |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
motor |
|
|---|---|
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.4 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Iveco nou X-WAY
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | 8539 |
| Ref. website: | 10955053 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Cox |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Stare | Nou |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 36 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.46 Tone |
| Capacitate de încărcare | 16.6 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 1 metri |
| Raza de lucru | 10.8 metri |
| Modelul macaralei | X 188 E-3 HI-DUO |
| An | 2024 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.5 Tone |
| Masă Proprie | 16.5 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | NEUFS |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R 22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.5 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină X-WAY |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 500 km |
| Denumirea garanției | 1 AN TOTALE + 2 ANS CC |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 60 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 300 L |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
| Tip de uşă | Uşă standard |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | FPT |
| Gama motorului | CURSOR 11 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | ZF 12 TRAXION |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 0.71 metri |
| Lăţime | 2.5 metri |
| Lungime | 8.69 metri |
| Suprafaţă | 21.73 m² |
| Volum | 15.5 m³ |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea interioară a caroseriei | 0.8 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.3 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 5.2 metri |
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Camion multiplu Iveco nou X-WAY
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | 5522 |
| Ref. website: | 11474333 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Marrel |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 24/12/2025 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 36 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Gama motorului | CURSOR 11 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | ZF 12 HI-TRONIX |
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | TraXon |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | INTARDER |
| Culoare | Alb |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Caracteristici Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 850 km |
| Data primei înmatriculări | 24/12/2025 |
| Denumirea garanției | 1 AN TOTALE + 2 ANS CC |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 60 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 300 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.6 Tone |
| Raza de lucru | 10.3 metri |
| Modelul macaralei | F 185A.1.23 |
| An | 2024 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.74 Tone |
| Masă Proprie | 14.26 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Neufs |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R 22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.5 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină X-WAY |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Camion multiplu Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 74115 |
| Ref. website: | 11627615 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 26/07/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13 R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 50 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 109 000 km |
| Data primei înmatriculări | 26/07/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.9 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion sasiu Ford nou Legacy
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 36 |
| Ref. website: | 10737173 |
| Caroserie | Sasiu |
| Marcă | Ford |
| Gamă (marcă : Ford) | Legacy |
| Stare | Nou |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | 2600 OD |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Ford 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Opţiune caroserie sasiu |
|---|
|
Echipament Camion Ford |
|
|---|---|
|
Caracteristici Ford Legacy |
|
|---|---|
| Kilometraj | 322 km |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 55 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Ford Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 420 CP |
| Puterea motorului | 309 kW |
| Marca motorului | 13 L |
| |
Informaţii cabină Legacy |
|
|---|---|
| |
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Echipament cabină |
|---|
|