Camioane 8x4 FRANŢA second-hand - Pagina 5
429 anunţuri de tir 8x4 FRANŢA second-hand
Camion macara standard Renault C430.32
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FW-845 |
| Ref. website: | 11297980 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 26/11/2023 |
| Data de expirare a înmatriculării | 26/11/2024 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.5 Tone |
| Masă Proprie | 17.5 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique = 13R22.5 Usure AV 50% Usure AR 50% |
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.6 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C430.32 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 158 632 km |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2021 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă MAN TGS TGS 41.470 8x4 BB CH
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 0002069017 |
| Ref. website: | 11545993 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGS |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/12/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 470 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | MAN 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament Camion MAN |
|
|---|---|
|
Caracteristici MAN TGS |
|
|---|---|
| Kilometraj | 107 819 km |
| Data primei înmatriculări | 01/12/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 37 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă MAN TGS TGS 41.470 8x4 BB CH
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 0002076032 |
| Ref. website: | 11622713 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGS |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/03/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 470 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | MAN 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament Camion MAN |
|
|---|---|
|
Caracteristici MAN TGS |
|
|---|---|
| Kilometraj | 83 318 km |
| Data primei înmatriculări | 01/03/2023 |
| Crit'Air | 2 |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 37 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Mercedes Actros 4141
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | CG744RZ |
| Ref. website: | 11615170 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Actros |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/06/2012 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Caracteristici Mercedes Actros |
|
|---|---|
| Kilometraj | 233 000 km |
| Data primei înmatriculări | 21/06/2012 |
| Norme Euro | Mercedes Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Camion benă bilaterala Renault Kerax 410 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FJ220TV |
| Ref. website: | 11615164 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/10/2008 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 410 CP |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Caracteristici Renault Kerax |
|
|---|---|
| Kilometraj | 448 431 km |
| Data primei înmatriculări | 15/10/2008 |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | GPL |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Camion benă DAF CF85 410
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | AY067ZC |
| Ref. website: | 11615174 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | CF85 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 26/08/2010 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 410 CP |
| Capacitate cilindrică | 12900 cm3 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Caracteristici DAF CF85 |
|
|---|---|
| Kilometraj | 509 972 km |
| Data primei înmatriculări | 26/08/2010 |
| Norme Euro | DAF Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | DAF 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Camion sasiu Renault Kerax 370 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 10782532 |
| Ref. website: | 11179037 |
| Caroserie | Sasiu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 19/12/2006 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Caracteristici Renault Kerax |
|
|---|---|
| Kilometraj | 283 000 km |
| Data primei înmatriculări | 19/12/2006 |
| Norme Euro | Renault Euro 4 |
| Crit'Air | 4 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 370 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Camion multiplu Renault Kerax 460
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1801067 |
| Ref. website: | 11616271 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Palfinger |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 09/10/2013 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 18002 |
| An | 2013 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 377 000 km |
| Data primei înmatriculări | 09/10/2013 |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.85 Tone |
| Masă Proprie | 16.15 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Camion multiplu Renault Kerax 460 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1801016 |
| Ref. website: | 11615537 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Palfinger |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/06/2013 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 377 000 km |
| Data primei înmatriculări | 12/06/2013 |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.81 Tone |
| Masă Proprie | 16.19 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Camion benă Iveco GRUE TRAKKER 360 8X4
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2059015 |
| Ref. website: | 11615684 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Iveco |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2007 |
| Ţara | FRANŢA |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 8x4 |
Caracteristici Iveco GRUE TRAKKER 360 8X4 |
|
|---|---|
| Kilometraj | 466 650 km |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2007 |
| Norme Euro | Iveco Euro 4 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 16.58 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Camion benă bilaterala Iveco nou X-WAY 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11614975 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Model | 480 |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 20/12/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.020 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină X-WAY |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Iveco 480 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
| Tip de uşă | Uşă standard |
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Caracteristici Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Data primei înmatriculări | 20/12/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Stânga |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 30 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 290 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.400 Tone |
| Capacitate de încărcare | 6000 Kg |
| Modelul macaralei | PK17.001 SLD3 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.41 Tone |
| Masă Proprie | 17.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.52 metri |
| Suprafaţă | 24.28 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Iveco nou X-WAY AD360X48Z
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. website: | 11615163 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Forez-bennes |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Model | AD360X48Z |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 20/12/2025 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 36 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.020 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină X-WAY |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Iveco AD360X48Z |
|---|
|
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Caracteristici Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Data primei înmatriculări | 20/12/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Denumirea garanției | chaine cinematique |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 290 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.490 Tone |
| Modelul macaralei | fassi F175 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.41 Tone |
| Masă Proprie | 17.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.52 metri |
| Suprafaţă | 24.28 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion multiplu DAF nou CF grue PALFINGER Epsilon Q170Z 480 FAW 8x2x4
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1776936 |
| Ref. website: | 11475405 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Palfinger |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | CF |
| Stare | Nou |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 14 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.45 metri |
| Suprafaţă | 24.098 m² |
Caracteristici DAF CF - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 448 km |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.01 Tone |
| Masă Proprie | 17 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | DAF 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Camion multiplu Iveco X-WAY 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11613566 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Palfinger |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Model | 480 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/07/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 17 Tone |
| Masă Proprie | 15 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 32 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină X-WAY |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Caracteristici Iveco X-WAY |
|
|---|---|
| Kilometraj | 260 500 km |
| Data primei înmatriculări | 22/07/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Stânga |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 40 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 350 L |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Puterea motorului | 353 kW |
| Capacitate cilindrică | 11120 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | Iveco |
| |
Informaţii suplimentare Iveco 480 |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 22/06/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 02/07/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 21/06/2027 |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion multiplu Scania
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | Hon |
| Ref. website: | 11628156 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Guima |
| Marcă | Scania |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 25/04/2006 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 420 CP |
| Număr de cilindri | 6 |
| |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 21/04/2027 |
| Tip Inspecţie Tehnică | B2G88Z053S |
| Culoare | Alb |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Caracteristici Scania - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 476 000 km |
| Data primei înmatriculări | 25/04/2006 |
| Crit'Air | 5 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Scania Euro 3 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 44000 Kg |
| Raza de lucru | 24 metri |
| Modelul macaralei | PK44002 |
| An | 2006 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.09 Tone |
| Masă Proprie | 17.91 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Pneus à 70% usure en moyenne |
| Uzură pneuri faţă | 70 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Scania 8x4 | Tip suspensie spate | Mecanic |
Camion macara Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73480 |
| Ref. website: | 11491646 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.6 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 77 589 km |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.71 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 + 13 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65 + 13 R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara si obloane Renault K-Series 440
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | CAMON GRUE 25T |
| Ref. website: | 11010331 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | K-Series |
| Model | 440 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 26/01/2016 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 32000 Tone |
| Masă Proprie | 17565 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină K-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Medie |
Caracteristici Renault K-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 280 000 km |
| Data primei înmatriculări | 26/01/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 25 Tone |
| Capacitate de încărcare | 24.6 Kg |
| Raza de lucru | 12 metri |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
| Marca punții | RENAULT TRUCKS |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.48 metri |
| Lungimea caroseriei | 7 metri |
Camion benă bilaterala Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 74121 |
| Ref. website: | 11627867 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13 R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 486 km |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
motor |
|
|---|---|
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.35 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Mercedes Arocs 3251
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | FT-662 |
| Ref. website: | 11627739 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Arocs |
| Model | 3251 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/10/2020 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 12 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Mercedes 3251 |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de frâna de motor | Ralentisseur renforcé |
| Culoare | Gri închis |
Informaţii cabină Arocs |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Medie |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lungimea caroseriei | 6.2 metri |
Echipament Camion Mercedes |
|
|---|---|
|
Caracteristici Mercedes Arocs - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 39 500 km |
| Data primei înmatriculări | 29/10/2020 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.100 Tone |
| Capacitate de încărcare | 7.600 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 25 metri |
| Raza de lucru | 21 metri |
| Modelul macaralei | PALFINGER PK 40002-EH G |
| An | 2020 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 510 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Arcuri lamelare |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 15 % |
| Uzură pneuri spate | 15 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22.5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion multiplu Scania P 410
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11627699 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Dalby |
| Marcă | Scania |
| Gamă (marcă : Scania) | P |
| Model | 410 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/10/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 18.5 Tone |
| Masă Proprie | 13.4 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Scania 410 |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Echipament Camion Scania |
|
|---|---|
|
Caracteristici Scania P |
|
|---|---|
| Kilometraj | 548 000 km |
| Data primei înmatriculări | 05/10/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 410 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Scania 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Camion benă bilaterala DAF CF 410
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11627683 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Meiller |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | CF |
| Model | 410 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 18/04/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 410 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | DAF 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Caracteristici DAF CF - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 198 000 km |
| Data primei înmatriculări | 18/04/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.1 Tone |
| Înălțimea de ridicare | 10.3 metri |
| Modelul macaralei | XS 144 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare DAF 410 |
|
|---|---|
| Precizări legate de retarderul hidraulic | Intarder |
| |
| Culoare | Alb |
| Tip de uşă | Uşă standard |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|