Camioane bene Motorină Euro 6 cabină scurtă FRANŢA second-hand - Pagina 2
87 anunţuri de tir bene Motorină Euro 6 cabină scurtă FRANŢA second-hand
Camion benă bilaterala Renault C-Series 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11611709 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 320 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 50 973 km |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 130 F 23 |
| An | 2020 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Renault 320 |
|---|
|
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Renault D WIDE-series 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11585336 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D WIDE-series |
| Model | 320 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Informaţii suplimentare Renault 320 |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 21/06/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 21/06/2027 |
Informaţii cabină D WIDE-series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D WIDE-series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 50 973 km |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Renault C-Series 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11567477 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 320 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Informaţii suplimentare Renault 320 |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 21/06/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 21/06/2027 |
| Culoare | Alb |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 50 973 km |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 130 F 23 |
| An | 2020 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Camion benă bilaterala Renault D-Series 250.14 DTI 8
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11070871 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Model | 250.14 DTI 8 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 06/02/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 11R22.5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 14 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 17.5 Tone |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 93 220 km |
| Data primei înmatriculări | 06/02/2020 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Informaţii suplimentare Renault 250.14 DTI 8 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
| Tip de uşă | Uşă standard |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 250 CP |
| Capacitate cilindrică | 8 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină D-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion benă bilaterala Renault C-Series 440.32 DTI 13
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | EF523 |
| Ref. website: | 11631155 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Meiller |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 440.32 DTI 13 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 30/11/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.30 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare |
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 179 000 km |
| Data primei înmatriculări | 30/11/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Informaţii suplimentare Renault 440.32 DTI 13 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
| Tip de uşă | Uşă standard |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 17.27 Tone |
| Masă Proprie | 14.73 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.40 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 5.40 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion benă bilaterala Volvo FMX 460
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11579442 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Cif |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Volvo |
| Gamă (marcă : Volvo) | FMX |
| Model | 460 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | ISHIFT 12 RAPPORTS PRISE DE FORCE AR MOTEUR BOITE DE VITESSE RENFORCEE |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | I-Shift |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare bizonă |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare |
Caracteristici Volvo FMX |
|
|---|---|
| Kilometraj | 175 329 km |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Volvo Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 57 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 275 L |
Informaţii suplimentare Volvo 460 |
|
|---|---|
| |
| Ultima verificare tahograf | 21/09/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 21/09/2026 |
| Precizări legate de frâna de motor | VEB |
| Tip Inspecţie Tehnică | N3G |
| Culoare | Alb |
| Tip de uşă | Uşă standard |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
| Marca motorului | VOLVO |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.35 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Volvo 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină FMX |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea caroseriei | 900 metri |
| Lățimea benei | 2350 metri |
| Lungimea caroseriei | 6100 metri |
Echipament Camion Volvo |
|
|---|---|
|
Camion benă pt. lucrări publice Scania P 410 XT
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11630068 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Benă pt. lucrări publice |
| Marcă | Scania |
| Gamă (marcă : Scania) | P |
| Model | 410 XT |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/11/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 16004 Tone |
| Masă Proprie | 15696 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 32 Tone |
Informaţii suplimentare Scania 410 XT |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 28/02/2025 |
| Data ultimei verificări tehnice | 03/11/2026 |
| |
| Culoare | Alb |
Informaţii cabină P |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Caracteristici Scania P |
|
|---|---|
| Kilometraj | 215 000 km |
| Data primei înmatriculări | 05/11/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Scania Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 250 L |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Scania 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Arcuri lamelare |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Volum | 10 m³ |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare |
Camion benă bilaterala DAF CF 460
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | DAF CF460 - 8x4 - GRUE |
| Ref. website: | 11615197 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | CF |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/08/2016 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 08/09/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 08/09/2027 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | EPSILON TP M120Z84TI |
| An | 2016 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 40 % |
| Uzură pneuri spate | 40 % |
Informaţii cabină CF |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion DAF |
|
|---|---|
|
Caracteristici DAF CF - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 276 500 km |
| Data primei înmatriculări | 24/08/2016 |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.39 Tone |
| Masă Proprie | 17.61 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | DAF 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2 metri |
| Lungime | 9 metri |
| Suprafaţă | 18 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare |
Camion benă Mercedes Arocs 1830 K
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10493785 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Arocs |
| Model | 1830 K |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 16/01/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 300 CP |
| Marca motorului | OM |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină Arocs |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.48 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 4.96 metri |
Echipament Camion Mercedes |
|
|---|---|
|
Caracteristici Mercedes Arocs |
|
|---|---|
| Kilometraj | 105 500 km |
| Data primei înmatriculări | 16/01/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Informaţii suplimentare Mercedes 1830 K |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Galben |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.82 Tone |
| Masă Proprie | 9.18 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | NEUFS AV et ARR |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.90 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 7.15 metri |
| Suprafaţă | 18.23 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare |
Camion benă bilaterala Iveco nou X-WAY 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11614975 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Model | 480 |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 20/12/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.020 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină X-WAY |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Iveco 480 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
| Tip de uşă | Uşă standard |
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Caracteristici Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Data primei înmatriculări | 20/12/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Stânga |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 30 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 290 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.400 Tone |
| Capacitate de încărcare | 6000 Kg |
| Modelul macaralei | PK17.001 SLD3 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.41 Tone |
| Masă Proprie | 17.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.52 metri |
| Suprafaţă | 24.28 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare |
Camion benă bilaterala Iveco nou X-WAY AD360X48Z
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. website: | 11615163 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Forez-bennes |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Model | AD360X48Z |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 20/12/2025 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 36 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.020 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină X-WAY |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Iveco AD360X48Z |
|---|
|
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Caracteristici Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Data primei înmatriculări | 20/12/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Denumirea garanției | chaine cinematique |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 290 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.490 Tone |
| Modelul macaralei | fassi F175 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.41 Tone |
| Masă Proprie | 17.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.52 metri |
| Suprafaţă | 24.28 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare |
Camion benă trilaterala Iveco Eurocargo 120 E 25
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 120E250 bibenne |
| Ref. website: | 11476730 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Trilaterala |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | Eurocargo |
| Model | 120 E 25 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/09/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 250 CP |
Informaţii suplimentare Iveco 120 E 25 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 17/06/2027 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
Informaţii cabină Eurocargo |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare |
Caracteristici Iveco Eurocargo |
|
|---|---|
| Kilometraj | 110 480 km |
| Data primei înmatriculări | 13/09/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Iveco 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 11.99 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Camion benă bilaterala Scania P 420-XT
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2843N |
| Ref. website: | 11628768 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Scania |
| Gamă (marcă : Scania) | P |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/01/2024 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 22/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 22/01/2027 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.415 Tone |
| Capacitate de încărcare | 7680 Kg |
| Raza de lucru | 10.1 metri |
| Modelul macaralei | F175A.0.23 |
| An | 2024 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.73 Tone |
| Masă Proprie | 16.27 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 385/65R22.5 315/80R22.5 essieu 1 : 60% usure essieu 2 : 30% usure essieu 3 : 30% usure |
| Uzură pneuri faţă | 60 % |
| Uzură pneuri spate | 30 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.2 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Scania 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lungimea caroseriei | 5 metri |
Echipament Camion Scania |
|
|---|---|
|
Caracteristici Scania P - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 58 000 km |
| Data primei înmatriculări | 22/01/2024 |
| Norme Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 420 CP |
| Capacitate cilindrică | 12742 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină P |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare |
Camion benă bilaterala Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2826N |
| Ref. website: | 11628563 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 11/12/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 31/07/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 31/07/2026 |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 7.66 metri |
| Suprafaţă | 19.533 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare |
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 251 431 km |
| Data primei înmatriculări | 11/12/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.92 Tone |
| Masă Proprie | 10.08 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 13R22.5 essieu 1 : 60% usure essieu 2 : 10% usure essieu 3 : 10% usure |
| Uzură pneuri faţă | 60 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.4 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion benă bilaterala DAF LF 260
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2836N |
| Ref. website: | 11628409 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Cif |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | LF |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 23/09/2026 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 02/07/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 02/07/2027 |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 260 CP |
| Capacitate cilindrică | 6700 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | DAF 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.5 metri |
| Lungime | 6.38 metri |
| Suprafaţă | 15.95 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare |
Caracteristici DAF LF |
|
|---|---|
| Kilometraj | 35 000 km |
| Data primei înmatriculări | 23/09/2026 |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8.35 Tone |
| Masă Proprie | 7.35 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 15.7 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 28 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Informaţii cabină LF |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion DAF |
|
|---|---|
|
Camion benă bilaterala Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 74121 |
| Ref. website: | 11627867 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13 R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 486 km |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
motor |
|
|---|---|
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.35 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare |
Camion benă bilaterala Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 74120 |
| Ref. website: | 11627868 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13 R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 485 km |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
motor |
|
|---|---|
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.4 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare |
Camion benă bilaterala Iveco nou X-WAY
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | 8539 |
| Ref. website: | 10955053 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Cox |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Stare | Nou |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 36 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.46 Tone |
| Capacitate de încărcare | 16.6 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 1 metri |
| Raza de lucru | 10.8 metri |
| Modelul macaralei | X 188 E-3 HI-DUO |
| An | 2024 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.5 Tone |
| Masă Proprie | 16.5 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | NEUFS |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R 22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.5 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină X-WAY |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare |
Caracteristici Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 500 km |
| Denumirea garanției | 1 AN TOTALE + 2 ANS CC |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 60 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 300 L |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
| Tip de uşă | Uşă standard |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | FPT |
| Gama motorului | CURSOR 11 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | ZF 12 TRAXION |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 0.71 metri |
| Lăţime | 2.5 metri |
| Lungime | 8.69 metri |
| Suprafaţă | 21.73 m² |
| Volum | 15.5 m³ |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea interioară a caroseriei | 0.8 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.3 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 5.2 metri |
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Camion benă bilaterala Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FD 772 AJ |
| Ref. website: | 11194664 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 09/01/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare |
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 169 301 km |
| Data primei înmatriculări | 09/01/2019 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Informaţii suplimentare Renault 430 |
|
|---|---|
| |
| Data de expirare a înmatriculării | 28/11/2026 |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | INTARDER |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 44 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion benă transport piatra Volvo FM13 13460 FMX
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | FMX195 |
| Ref. website: | 11435237 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Transport piatra |
| Marcă | Volvo |
| Gamă (marcă : Volvo) | FM13 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/02/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 14 |
| Tip de uşă | Uşă hidraulică |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 09/02/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 09/02/2026 |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
| Capacitate cilindrică | 12777 cm3 |
| Numărul de ore ale motorului | 8230 |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | BV I-SHIFT RENFORCEE RALENTISSEUR VEB+ |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.5 metri |
| Lungime | 8.304 metri |
| Suprafaţă | 20.76 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare |
Caracteristici Volvo FM13 |
|
|---|---|
| Kilometraj | 246 964 km |
| Data primei înmatriculări | 22/02/2019 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 32 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 33 L |
| Norme Euro | Volvo Euro 6 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.76 Tone |
| Masă Proprie | 16.24 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | PNEUMATIQUES EN 13 R22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 10 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.35 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Volvo 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină FM13 |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Volvo |
|
|---|---|
|
Camion benă trilaterala Renault nou C-Series 320 Euro 6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11582943 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Trilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 320 Euro 6 |
| Stare | Nou |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.1 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| vehicul de tractare |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 950 km |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | pk 23002 SH |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7 Tone |
| Masă Proprie | 12 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| |
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Renault 320 Euro 6 |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|