Camioane Renault 440 second-hand - Pagina 4
89 anunţuri de tir Renault 440 second-hand
Camion Renault C-Series 440 macara si obloane second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 9395 |
| Ref. website: | 10703843 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 440 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 28/10/2016 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Marca motorului | Volvo |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 317 345 km |
| Data primei înmatriculări | 28/10/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 18002 EHD |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion Renault C-Series 440 benă second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11549426 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 440 |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Conducere | Volanul pe stânga |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Volum | 11 m³ |
Camion Renault C-Series 440 benă second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11549399 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 440 |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Conducere | Volanul pe stânga |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Volum | 11 m³ |
Camion Renault C-Series 440 benă second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11549439 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 440 |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Conducere | Volanul pe stânga |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Volum | 11 m³ |
Camion Renault K 480 Renault K480 8X4 EuromixMTP TMK 18 Kipper hydraulischer Klappe benă nou
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 01a0ebf6-81e6-79ca-b9ea-39fcef8df809 |
| Ref. website: | 11582771 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Nou |
| Ţara | FRANŢA |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 41 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 479 CP |
| Puterea motorului | 353 kW |
| Număr de cilindri | 6 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion Renault C-Series 440.26 DTI 13 multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | GM481NV |
| Ref. website: | 11592036 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Marrel |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 440.26 DTI 13 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 07/03/2023 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 6 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.83 Tone |
| Masă Proprie | 12.17 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.900 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
| Marca punții | RENAULT |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 221 000 km |
| Data primei înmatriculări | 07/03/2023 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Denumirea garanției | BLS |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 48 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 415 L |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Puterea motorului | 323 kW |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
| Numărul de ore ale motorului | 2200 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | RENAULT |
| Gama motorului | DE 13 |
Informaţii suplimentare Renault 440.26 DTI 13 |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 01/03/2025 |
| Data ultimei verificări tehnice | 27/02/2026 |
| |
| Precizări legate de frâna de motor | OPTIBRAKE + |
| Culoare | Alb |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion Renault C430 8x4 - HIAB 22TM Crane, Crane, Crane -Climate Control -Remote Control macara second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | TT 4917 |
| Ref. website: | 11275097 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 19/07/2017 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 429 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.6 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 248 metri |
| Lungimea caroseriei | 720 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C430 8x4 - HIAB 22TM ... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 344 667 km |
| Data primei înmatriculări | 19/07/2017 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.9 Tone |
| Masă Proprie | 16.1 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 22.5 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.6 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.95 metri |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion Renault Midlum 220.12 DXI nacela second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VO933 |
| Ref. website: | 11602401 |
| Caroserie | Nacela |
| Marcă (caroserie) | France elevateur |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Midlum |
| Model | 220.12 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/03/2013 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Caracteristici Renault Midlum |
|
|---|---|
| Kilometraj | 265 000 km |
| Număr de ore | 4400 ore |
| Data primei înmatriculări | 15/03/2013 |
| Crit'Air | 3 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
Opţiune caroserie nacela |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 12 Tone |
Camion Renault Kerax 370 multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | GANYGRUA-B-082 |
| Ref. website: | 11586741 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 370 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2005 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Kerax |
|
|---|---|
| Kilometraj | 440 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2005 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 370 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion cu remorca Renault T-Series 440 24.5 DTI 13 transport containere second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FN468 LP6658 |
| Ref. website: | 11594822 |
| Caroserie | Transport containere |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 440 24.5 DTI 13 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 25/02/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.27 Tone |
| Masă Proprie | 8.73 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 6 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament Camion remorque Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 515 000 km |
| Data primei înmatriculări | 25/02/2020 |
| Data înmatriculării remorcii | 26/02/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 315/70R22.5 ARRIERE JUMELES |
Informaţii suplimentare Renault 440 24.5 DTI 13 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 19/01/2027 |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion Renault Premium 440 PATA - SECMAIR CHIPSEALER 440 - RETARDER second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 019f37bd-1e11-7f36-95a0-dace356d8841 |
| Ref. website: | 11431566 |
| Caroserie | -- |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 04/08/2008 |
| Ţara | BELGIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.72 Tone |
| Masă Proprie | 14.4 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26.12 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Handgeschakeld |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Premium |
|
|---|---|
| Kilometraj | 308 902 km |
| Data primei înmatriculări | 04/08/2008 |
| Norme Euro | Renault Euro 4 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Puterea motorului | 324 kW |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | BELGIA |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion Renault K-Series 440 macara si obloane second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11436906 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | K-Series |
| Model | 440 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 09/07/2026 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Caracteristici Renault K-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 700 km |
| Data primei înmatriculări | 09/07/2026 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion Renault C460 C460 8X4 kipper benă second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 01a11b88-9882-75cf-892a-8bc1f9a386b9 |
| Ref. website: | 11585530 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 19/06/2014 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Caracteristici Renault C460 C460 8X4 kipper |
|
|---|---|
| Kilometraj | 359 591 km |
| Data primei înmatriculări | 19/06/2014 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 44 Tone |
| Masă Proprie | 12.52 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 56.52 Tone |
motor |
|
|---|---|
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion Renault T-High 440 P4X2 LOW E6 sasiu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 38B |
| Ref. website: | 11422945 |
| Caroserie | Sasiu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 440 P4X2 LOW E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/03/2017 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Marca motorului | RENAULT |
| Gama motorului | DTI 13 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Număr de supape | 24 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.600 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 18 Tone |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 639 341 km |
| Data primei înmatriculări | 15/03/2017 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 100 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 415 L |
Opţiune caroserie sasiu |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 295/60 R22.5 |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Joasă |
Informaţii suplimentare Renault 440 P4X2 LOW E6 |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de frâna de motor | RETARDER VOITH |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion Renault C-Series 440.19 DTI 13 multiplu nou
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | LOCATION ampiro |
| Ref. website: | 5356541 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Palfinger |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 440.19 DTI 13 |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 07/10/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 7.2 metri |
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 2 500 km |
| Data primei înmatriculări | 07/10/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.7 Tone |
| Masă Proprie | 15.3 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Très bon état. Hankook ou michelin |
Informaţii suplimentare Renault 440.19 DTI 13 |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 07/12/2022 |
| Data ultimei verificări tehnice | 07/12/2022 |
| Data de expirare a înmatriculării | 07/12/2023 |
| |
| Tip Inspecţie Tehnică | plate |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.615 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.36 metri |
| Suprafaţă | 23.87 m² |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Kilometraj maxim | illimité |
| Servicii complete | |
| vehicul de tractare | |
Camion Renault T-Series sasiu accidentat
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 260108 |
| Ref. website: | 11504217 |
| Caroserie | Sasiu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Stare | Second-hand - Accidentat |
| Data primei înmatriculări | 16/04/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 9.28 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 120 670 km |
| Data primei înmatriculări | 16/04/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie sasiu |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete | |
| vehicul de tractare |
Camion Renault T-Series transport containere accidentat
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 260108 |
| Ref. website: | 11504216 |
| Caroserie | Transport containere |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Stare | Second-hand - Accidentat |
| Data primei înmatriculări | 16/04/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete | |
| vehicul de tractare |
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 120 670 km |
| Data primei înmatriculări | 16/04/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Număr de cilindri | 6 |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 9280 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Renault Kerax 440 alte camioane second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 13608 |
| Ref. website: | 11415999 |
| Caroserie | Alte camioane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 440 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 11/05/2020 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie alte camioane |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Capacitate cilindrică | 12777 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.90 metri |
| Osii | 6x6 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x6 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Arcuri lamelare |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22,5 |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete | |
| vehicul de tractare |
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 126 375 km |
| Data primei înmatriculări | 11/05/2020 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | EPSILON Q150L97 |
| An | 2019 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.33 Tone |
| Masă Proprie | 15.67 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Renault 440 |
|---|
|
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Camion Renault D WIDE-series 430 frigorific(a) mono-temperatură accidentat
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 250079 |
| Ref. website: | 10529612 |
| Caroserie | Frigorific(a) |
| Sub caroserie | Mono-temperatură |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D WIDE-series |
| Model | 430 |
| Stare | Second-hand - Accidentat |
| Data primei înmatriculări | 02/08/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 26 Tone |
| Masă Proprie | 14.24 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D WIDE-series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 649 350 km |
| Data primei înmatriculări | 02/08/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Certificare ATP |
|
|---|---|
| Marcaj ATP | FRC |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Informaţii cabină D WIDE-series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Renault 430 |
|
|---|---|
| |
| Tip unitate de răcire | Diesel |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete | |
| vehicul de tractare |
Camion Renault C-Series 440 platformă second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10920215 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 440 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete | |
| vehicul de tractare |
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 460 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Camion Renault T 440 multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | TC35114 |
| Ref. website: | 11513413 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 28/01/2019 |
| Ţara | BELGIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 22.5 |
Informaţii cabină |
|---|
|
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 4 metri |
| Lăţime | 2.5 metri |
| Lungime | 9.8 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T 440 |
|
|---|---|
| Kilometraj | 1 010 800 km |
| Data primei înmatriculări | 28/01/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Puterea motorului | 324 kW |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete | |
| vehicul de tractare |