Camioane Renault macarale second-hand - Pagina 2
367 anunţuri de tir Renault macarale second-hand
Camion Renault C380 macara standard second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FJ-362 |
| Ref. website: | 11267900 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/09/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 19/05/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 19/05/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.52 Tone |
| Masă Proprie | 12.48 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique = 13R22.5 Usure AV 60% Usure AR 70% |
| Uzură pneuri faţă | 60 % |
| Uzură pneuri spate | 70 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.6 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C380 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 185 719 km |
| Data primei înmatriculări | 03/09/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault C380 macara standard second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FE-062 |
| Ref. website: | 11469958 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/03/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 21/05/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 21/05/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.38 Tone |
| Masă Proprie | 14.62 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique : 13R22.5 Usure AV 50% Usure essieu 2 70% Usure AR 80% |
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 70 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.95 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C380 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 294 333 km |
| Data primei înmatriculări | 13/03/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault D250 benă second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | EP-701 |
| Ref. website: | 11256427 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 20/07/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 02/03/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 02/03/2027 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.47 Tone |
| Masă Proprie | 9.53 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 16 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 36 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique 11R22.5 Usure AV 10% Usure AR 50% |
| Uzură pneuri faţă | 10 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D250 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 117 684 km |
| Data primei înmatriculări | 20/07/2017 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 250 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault K-Series K430 COMFORT benă bilaterala second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | EK-102 |
| Ref. website: | 11349798 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | K-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 16/03/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 23/03/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 23/03/2027 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.93 Tone |
| Masă Proprie | 15.07 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatqiue = 315/80R22.5 Usure AV 30% Usure 2ème essieu 10% Usure AR 10% |
| Uzură pneuri faţă | 30 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.9 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault K-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 192 245 km |
| Data primei înmatriculări | 16/03/2017 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault D240 benă bilaterala second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | GH-974 |
| Ref. website: | 11264255 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/07/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 01/07/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 01/07/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 3.27 Tone |
| Masă Proprie | 6.73 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 10 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 13.5 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique = 235/75R17.5 Usure AV 40% Usure AR 50% |
| Uzură pneuri faţă | 40 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.55 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D240 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 38 953 km |
| Data primei înmatriculări | 22/07/2022 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 240 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault C-Series C440.26 macara standard second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FD-975 |
| Ref. website: | 10767249 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 27/10/2024 |
| Data de expirare a înmatriculării | 27/10/2025 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimensions pneumatiques 13r55.5 Usure AV 70% Usure AR 40% |
| Uzură pneuri faţă | 70 % |
| Uzură pneuri spate | 40 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 305 639 km |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.54 Tone |
| Masă Proprie | 14.46 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boîte de vitesse automatique OPTIDRIVER |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault C380 benă bilaterala second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | EZ-695 |
| Ref. website: | 11517231 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 20/07/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 02/06/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 02/06/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.38 Tone |
| Masă Proprie | 12.62 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique 315/80R22.5 Usure AV 30% Usure AR 20% |
| Uzură pneuri faţă | 30 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.75 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C380 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 181 687 km |
| Data primei înmatriculări | 20/07/2018 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault KERAX 370 benă second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | DE-528 |
| Ref. website: | 11146874 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Cox |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/03/2009 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 28/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 28/01/2027 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.76 Tone |
| Masă Proprie | 12.24 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique = 13R22.5 Usure AV 60% Usure AR 70% |
| Uzură pneuri faţă | 60 % |
| Uzură pneuri spate | 70 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault KERAX 370 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 249 846 km |
| Data primei înmatriculări | 10/03/2009 |
| Norme Euro | Renault Euro 4 |
| Crit'Air | 4 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 370 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault PREMIUM 430 macara standard second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | CM-102 |
| Ref. website: | 11256069 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/11/2012 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 29/12/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 29/12/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15 Tone |
| Masă Proprie | 17 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 35.5 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimensions pneumatique = 13R22.5 Usure AV 90% Usure AR 80% |
| Uzură pneuri faţă | 90 % |
| Uzură pneuri spate | 80 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.1 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault PREMIUM 430 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 587 125 km |
| Data primei înmatriculări | 15/11/2012 |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion Renault C430.32 macara standard second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FW-845 |
| Ref. website: | 11297980 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 26/11/2023 |
| Data de expirare a înmatriculării | 26/11/2024 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.5 Tone |
| Masă Proprie | 17.5 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique = 13R22.5 Usure AV 50% Usure AR 50% |
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.6 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C430.32 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 158 632 km |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2021 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault G270 benă second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 454-ERS |
| Ref. website: | 11308863 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 28/10/1994 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 13/03/2023 |
| Data de expirare a înmatriculării | 13/03/2024 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.04 Tone |
| Masă Proprie | 9.96 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 22.5 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique 315/80R22.5 Usure AV 0% Usure AR 20% |
| Uzură pneuri spate | 30 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.4 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault G270 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 637 223 km |
| Data primei înmatriculări | 28/10/1994 |
| Norme Euro | Renault Euro 1 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 270 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion Renault D210 NARROW benă second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | GQ-989 |
| Ref. website: | 11616062 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 07/08/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 16/11/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 16/11/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 4.69 Tone |
| Masă Proprie | 7.3 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 11.99 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 15.49 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique 245/70R17.5 Usure AV 40% Usure AR 40% |
| Uzură pneuri faţă | 40 % |
| Uzură pneuri spate | 40 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.25 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D210 NARROW - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 17 955 km |
| Data primei înmatriculări | 07/08/2023 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 210 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault D210.12 benă second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | ER-626 |
| Ref. website: | 11464279 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 25/10/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 3.8 Tone |
| Masă Proprie | 8.19 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 11.99 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 15.49 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique 245/70R17.5 Usure 0% Usure AR 30% |
| Uzură pneuri spate | 30 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D210.12 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 166 175 km |
| Data primei înmatriculări | 25/10/2017 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 286 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault Kerax 410 dxi POLYBENNE GRUE multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 562 |
| Ref. website: | 5033953 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/04/2008 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 02/07/2024 |
| Data de expirare a înmatriculării | 02/07/2025 |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 410 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 540 000 km |
| Data primei înmatriculări | 22/04/2008 |
| Norme Euro | Renault Euro 4 |
| Crit'Air | 4 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 16.7 Tone |
| Masă Proprie | 15.5 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32.2 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 38 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Renault D240.13*E6d*Bohrgerät*Klima*D km!* alte camioane second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | P19428 S |
| Ref. website: | 11472978 |
| Caroserie | Alte camioane |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/12/2019 |
| Ţara | GERMANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 245 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D240.13*E6d*Bohrgerät... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 92 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/12/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 13.3 Tone |
Camion Renault Midliner 180 macara si obloane second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 0525 |
| Ref. website: | 10901719 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Midliner |
| Model | 180 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/06/1993 |
| Ţara | ITALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 180 CP |
| Puterea motorului | 129 kW |
| Capacitate cilindrică | 6174 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Număr de supape | 6 |
| Marca motorului | renault |
| Gama motorului | midr |
| |
Informaţii suplimentare Renault 180 |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 22/06/2024 |
| Data ultimei verificări tehnice | 22/04/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 22/04/2027 |
| |
| Precizări legate de frâna de motor | frenomotore |
| Tip Inspecţie Tehnică | mctc |
Informaţii cabină Midliner |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.50 metri |
| Lungimea caroseriei | 5.10 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Midliner - Gru |
|
|---|---|
| Kilometraj | 324 000 km |
| Data primei înmatriculări | 05/06/1993 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 1 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 3.9 Tone |
| Capacitate de încărcare | 750 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 9.20 metri |
| Modelul macaralei | PK 8000B |
| An | 1993 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.3 Tone |
| Masă Proprie | 7 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 13 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 13 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | ZF 6 marce |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 90 % |
| Uzură pneuri spate | 70 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 285/70R19,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 285/70R19.5 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.50 metri |
| Lungime | 7.60 metri |
| Suprafaţă | 14 m² |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion Renault C-Series 430.32 DTI 11 macara standard second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 3868560 |
| Ref. website: | 11309596 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430.32 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 06/10/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 430.32 DTI 11 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 7 |
| Culoare | Alb |
| Data de expirare a înmatriculării | 28/07/2027 |
| |
| Precizări legate de frâna de motor | OPTIBRAKE |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.3 Tone |
| Modelul macaralei | X-HIDUO 228-4 |
| An | 2017 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| Gama motorului | DTI11 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite de vitesse : OPTIDRIVER ATO 2612F |
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.95 metri |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 7.2 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 259 381 km |
| Data primei înmatriculări | 06/10/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 48 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 350 L |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.41 Tone |
| Masă Proprie | 16.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | essieu 1 GOOD YEAR 8-5mm essieu 2 HANKOOK 7.47mm essieu 3 BANDAG 9/8-7/6mm essieu 4 TRIANGLE 17/17-17/17mm |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.6 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Camion Renault C-Series 380.26 DTI 11 macara second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 3882868 |
| Ref. website: | 11449699 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/06/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 380.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 7 |
| Culoare | Alb |
| Ultima verificare tahograf | 16/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 15/01/2027 |
| |
| Precizări legate de frâna de motor | OPTIBRAKE |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.140 Tone |
| Modelul macaralei | PK 18000 |
| An | 2018 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| Numărul de ore ale motorului | 4784 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Gama motorului | DTI 11 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Optidriver ATO2612F |
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.8 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.82 metri |
| Suprafaţă | 27.59 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 7.20 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 155 000 km |
| Data primei înmatriculări | 15/06/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.4 Tone |
| Masă Proprie | 14.6 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | ·Essieu 1 : 385/65R22,5 10,93mm 11,30mm Hankook ·Essieu 2 ext : 13R22,5 5,56mm 5,03mm Goodyear ·Essieu 2 int : 13R22,5 6,00mm 5,51mm Goodyear ·Essieu 3 ext : 13R22,5 6,27mm 6,03mm Goodyear ·Essieu 3 int : 13R22,5 4,70mm 6,12mm Goodyear |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.6 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Camion Renault C-Series 380.26 DTI 11 macara si obloane second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | FB907 |
| Ref. website: | 11640365 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 30/10/2018 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 3 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1140 Tone |
| Capacitate de încărcare | 5850 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 14 metri |
| Raza de lucru | 14 metri |
| Modelul macaralei | PK18002 |
| An | 2018 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.48 Tone |
| Masă Proprie | 14.52 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Informaţii suplimentare Renault 380.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 139 000 km |
| Data primei înmatriculări | 30/10/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.20 metri |
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.50 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.80 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion Renault C 280 4X2 HIAB 122 B-2 Hiduo Crane Kran 9m3 tipper Automatic Euro 6 benă second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 70325427 |
| Ref. website: | 11369256 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 06/02/2017 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 280 CP |
| Puterea motorului | 206 kW |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 8.01 metri |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C 280 4X2 HIAB 122 B-... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 181 376 km |
| Data primei înmatriculări | 06/02/2017 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7.7 Tone |
| Masă Proprie | 11.8 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19.5 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 241 metri |
| Lungimea caroseriei | 450 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion Renault C 480 C 8X4 HMF 2243 Z-Crane Tipper Full Steel Euro 6 benă bilaterala second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 70327107 |
| Ref. website: | 11474282 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 02/04/2019 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 479 CP |
| Puterea motorului | 353 kW |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.6 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 232 metri |
| Lungimea caroseriei | 520 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C 480 C 8X4 HMF 2243 ... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 146 953 km |
| Data primei înmatriculări | 02/04/2019 |
| Capacitatea rezervorului | 330 L |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 22.22 Tone |
| Masă Proprie | 18.79 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 41 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 22.5 |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 25/03/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 25/03/2027 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.28 metri |
Echipament cabină |
|---|
|