Camioane cabină scurtă FRANŢA macarale second-hand - Pagina 4
160 anunţuri de tir cabină scurtă FRANŢA macarale second-hand
Camion macara standard Renault C-Series 380.19 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10463185 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380.19 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/11/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Informaţii suplimentare Renault 380.19 DTI 11 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 30/10/2025 |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | VOITH |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 30 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lungimea caroseriei | 6 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 156 200 km |
| Data primei înmatriculări | 21/11/2019 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.4 Tone |
| Raza de lucru | 10.5 metri |
| Modelul macaralei | PK17001 SLD 3 |
| An | 2019 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 5.79 Tone |
| Masă Proprie | 12.5 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 280.19 DTI 8
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10816399 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 280.19 DTI 8 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/06/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 280 CP |
Informaţii suplimentare Renault 280.19 DTI 8 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 01/09/2026 |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 6 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 183 000 km |
| Data primei înmatriculări | 13/06/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 14002 EH |
| An | 2017 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8.44 Tone |
| Masă Proprie | 10.56 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 22.5 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion benă Iveco Trakker 360
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11631198 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | Trakker |
| Model | 360 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/05/2013 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Macara auxiliară |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Iveco Trakker - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 501 000 km |
| Data primei înmatriculări | 29/05/2013 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 360 CP |
Informaţii suplimentare Iveco 360 |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 27/09/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 27/09/2027 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
Informaţii cabină Trakker |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Camion macara standard Mercedes Arocs 2636
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 614 |
| Ref. website: | 10462122 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Arocs |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/12/2015 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 360 CP |
| Capacitate cilindrică | 10677 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | BV ROBOTISEE |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 6.15 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Mercedes Arocs - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 192 185 km |
| Data primei înmatriculări | 24/12/2015 |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | X-HIPRO 192 E-3 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.19 Tone |
| Masă Proprie | 13.81 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 29.5 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | PNEUMATIQUES EN 13 R22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 03/11/2023 |
| Data de expirare a înmatriculării | 03/11/2024 |
| |
Informaţii cabină Arocs |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Mercedes |
|
|---|---|
|
Camion multiplu MAN TGM 18.340
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | DM615 |
| Ref. website: | 11631040 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Palfinger |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGM |
| Model | 18.340 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 02/01/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 340 CP |
| Capacitate cilindrică | 6871 cm3 |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.10 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | MAN 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici MAN TGM - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 110 000 km |
| Data primei înmatriculări | 02/01/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.700 Tone |
| Capacitate de încărcare | 5580 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 7 metri |
| Raza de lucru | 7 metri |
| Modelul macaralei | PK13001 K |
| An | 2015 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8.48 Tone |
| Masă Proprie | 10.52 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 19 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare MAN 18.340 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Informaţii cabină TGM |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion MAN |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane MAN TGM 18.290
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 458 |
| Ref. website: | 11628699 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGM |
| Model | 18.290 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 28/04/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.24 Tone |
| Masă Proprie | 8.76 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
Informaţii suplimentare MAN 18.290 |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 21/07/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 20/07/2027 |
Informaţii cabină TGM |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Scurtă |
Caracteristici MAN TGM - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 3 663 km |
| Data primei înmatriculări | 28/04/2025 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 220 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 2000 Kg |
| Raza de lucru | 5.50 metri |
| An | 2024 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | MAN PowerMatic 08.13 OD |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 13 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.42 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | MAN 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Camion benă DAF 2300 TURBO INTERCOOLING
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11582453 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | 2300 |
| Model | TURBO INTERCOOLING |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/05/1992 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
| Număr de rapoarte (viteze) | 8 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 15 % |
| Uzură pneuri spate | 30 % |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 19 Tone |
Caracteristici DAF 2300 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 417 211 km |
| Data primei înmatriculări | 29/05/1992 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | DAF Euro 0 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 1825 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 8.5 metri |
| Raza de lucru | 6.5 metri |
| Modelul macaralei | F100.21 |
Informaţii suplimentare DAF TURBO INTERCOOLING |
|---|
|
Informaţii cabină 2300 |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Camion benă Renault Midlum 270.16
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 270.16HIAB |
| Ref. website: | 11604051 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Forez-bennes |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Midlum |
| Model | 270.16 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 26/10/2004 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 088DUO |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8.2 Tone |
| Masă Proprie | 7.8 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 16 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 19.5 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii cabină Midlum |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Volum | 5.2 m³ |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Midlum - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 428 000 km |
| Data primei înmatriculări | 26/10/2004 |
| Crit'Air | 5 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
Informaţii suplimentare Renault 270.16 |
|---|
|
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 270 CP |
| Număr de cilindri | 6 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.35 metri |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.48 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 3.80 metri |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Volvo FM 410 FMX
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VOLVO FMX410 - 6x4 - GRUE |
| Ref. website: | 11615198 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Cif |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Volvo |
| Gamă (marcă : Volvo) | FM 410 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/03/2013 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 23/10/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 23/10/2026 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK16001-K-B |
| An | 2013 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.14 Tone |
| Masă Proprie | 15.86 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 56 Tone |
motor |
|
|---|---|
| Capacitate cilindrică | 10800 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Informaţii cabină FM 410 |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Volvo |
|
|---|---|
|
Caracteristici Volvo FM 410 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 300 700 km |
| Data primei înmatriculări | 15/03/2013 |
| Norme Euro | Volvo Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Volvo 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2 metri |
| Lungime | 9 metri |
| Suprafaţă | 18 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala DAF CF 460
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | DAF CF460 - 8x4 - GRUE |
| Ref. website: | 11615197 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | CF |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/08/2016 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 08/09/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 08/09/2027 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | EPSILON TP M120Z84TI |
| An | 2016 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 40 % |
| Uzură pneuri spate | 40 % |
Informaţii cabină CF |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion DAF |
|
|---|---|
|
Caracteristici DAF CF - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 276 500 km |
| Data primei înmatriculări | 24/08/2016 |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.39 Tone |
| Masă Proprie | 17.61 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | DAF 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2 metri |
| Lungime | 9 metri |
| Suprafaţă | 18 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara si obloane Iveco nou X-WAY 350S48
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. website: | 9862033 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Model | 350S48 |
| Stare | Nou |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 24 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Informaţii suplimentare Iveco 350S48 |
|---|
|
Caracteristici Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Denumirea garanției | CONSTRUCTEUR IVECO |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.22 Tone |
| Înălțimea de ridicare | 12.6 metri |
| Raza de lucru | 12.6 metri |
| Modelul macaralei | PK 19001 SLD 5 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
| Puterea motorului | 338 kW |
| Capacitate cilindrică | 11120 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | IVECO FPT |
| Gama motorului | CURSOR 11 |
| |
Informaţii cabină X-WAY |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Camion benă bilaterala Iveco nou X-WAY 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11614975 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Model | 480 |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 20/12/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.020 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină X-WAY |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Iveco 480 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
| Tip de uşă | Uşă standard |
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Caracteristici Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Data primei înmatriculări | 20/12/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Stânga |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 30 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 290 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.400 Tone |
| Capacitate de încărcare | 6000 Kg |
| Modelul macaralei | PK17.001 SLD3 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.41 Tone |
| Masă Proprie | 17.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.52 metri |
| Suprafaţă | 24.28 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Iveco nou X-WAY AD360X48Z
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. website: | 11615163 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Forez-bennes |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Model | AD360X48Z |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 20/12/2025 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 36 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.020 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină X-WAY |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Iveco AD360X48Z |
|---|
|
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Caracteristici Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Data primei înmatriculări | 20/12/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Denumirea garanției | chaine cinematique |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 290 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.490 Tone |
| Modelul macaralei | fassi F175 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.41 Tone |
| Masă Proprie | 17.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.52 metri |
| Suprafaţă | 24.28 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă pt. lucrări publice Mercedes Atego 2633
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 909 AAR 69 |
| Ref. website: | 8902247 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Benă pt. lucrări publice |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Atego |
| Model | 2633 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/01/2005 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 330 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament Camion Mercedes |
|---|
|
Caracteristici Mercedes Atego - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 392 778 km |
| Data primei înmatriculări | 24/01/2005 |
| Crit'Air | 5 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Mercedes Euro 3 |
Informaţii suplimentare Mercedes 2633 |
|
|---|---|
| |
| Data de expirare a înmatriculării | 22/08/2023 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.47 Tone |
| Masă Proprie | 13.53 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii cabină Atego |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion benă bilaterala Scania P 420-XT
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2843N |
| Ref. website: | 11628768 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Scania |
| Gamă (marcă : Scania) | P |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/01/2024 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 22/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 22/01/2027 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.415 Tone |
| Capacitate de încărcare | 7680 Kg |
| Raza de lucru | 10.1 metri |
| Modelul macaralei | F175A.0.23 |
| An | 2024 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.73 Tone |
| Masă Proprie | 16.27 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 385/65R22.5 315/80R22.5 essieu 1 : 60% usure essieu 2 : 30% usure essieu 3 : 30% usure |
| Uzură pneuri faţă | 60 % |
| Uzură pneuri spate | 30 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.2 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Scania 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lungimea caroseriei | 5 metri |
Echipament Camion Scania |
|
|---|---|
|
Caracteristici Scania P - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 58 000 km |
| Data primei înmatriculări | 22/01/2024 |
| Norme Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 420 CP |
| Capacitate cilindrică | 12742 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină P |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73480 |
| Ref. website: | 11491646 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.6 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 77 589 km |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.71 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 + 13 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65 + 13 R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala MAN F2000 19.314
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | MANF2000 |
| Ref. website: | 11602269 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | F2000 |
| Model | 19.314 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 31/08/2001 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare MAN 19.314 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 7 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 13A22 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 310 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.4 metri |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lungimea interioară a caroseriei | 4.47 metri |
Caracteristici MAN F2000 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 395 000 km |
| Data primei înmatriculări | 31/08/2001 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | MAN Euro 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7 Tone |
| Masă Proprie | 12.16 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii cabină F2000 |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion benă bilaterala Iveco nou X-WAY
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | 8539 |
| Ref. website: | 10955053 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Cox |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Stare | Nou |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 36 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.46 Tone |
| Capacitate de încărcare | 16.6 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 1 metri |
| Raza de lucru | 10.8 metri |
| Modelul macaralei | X 188 E-3 HI-DUO |
| An | 2024 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.5 Tone |
| Masă Proprie | 16.5 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | NEUFS |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R 22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.5 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină X-WAY |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 500 km |
| Denumirea garanției | 1 AN TOTALE + 2 ANS CC |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 60 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 300 L |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
| Tip de uşă | Uşă standard |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | FPT |
| Gama motorului | CURSOR 11 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | ZF 12 TRAXION |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 0.71 metri |
| Lăţime | 2.5 metri |
| Lungime | 8.69 metri |
| Suprafaţă | 21.73 m² |
| Volum | 15.5 m³ |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea interioară a caroseriei | 0.8 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.3 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 5.2 metri |
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Camion multiplu Iveco nou X-WAY
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | 5522 |
| Ref. website: | 11474333 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Marrel |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 24/12/2025 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 36 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Gama motorului | CURSOR 11 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | ZF 12 HI-TRONIX |
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | TraXon |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | INTARDER |
| Culoare | Alb |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Caracteristici Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 850 km |
| Data primei înmatriculări | 24/12/2025 |
| Denumirea garanției | 1 AN TOTALE + 2 ANS CC |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 60 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 300 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.6 Tone |
| Raza de lucru | 10.3 metri |
| Modelul macaralei | F 185A.1.23 |
| An | 2024 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.74 Tone |
| Masă Proprie | 14.26 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Neufs |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R 22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.5 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină X-WAY |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Camion benă trilaterala Renault Lander 370 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 141 |
| Ref. website: | 11334124 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Trilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Lander |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 08/03/2012 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 08/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 08/01/2027 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 12002-eha |
| An | 2010 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.94 Tone |
| Masă Proprie | 12.06 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 13.22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 10 % |
| Uzură pneuri spate | 9 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 1.85 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină Lander |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault Lander - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 229 914 km |
| Data primei înmatriculări | 08/03/2012 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 40 L |
| Crit'Air | 3 |
| Capacitatea rezervorului | 300 L |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 370 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | zf 16 |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 2.8 metri |
| Lăţime | 2.53 metri |
| Lungime | 7.08 metri |
| Suprafaţă | 17.9124 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2 metri |
| Lungimea caroseriei | 3 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 74059 |
| Ref. website: | 11614240 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.84 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 43.5 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 + 13 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65 + 13 R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 153 823 km |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 415 L |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 8x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|