Camioane bene bilaterale cabină scurtă second-hand - Pagina 3
102 anunţuri de tir bene bilaterale cabină scurtă second-hand
Camion benă bilaterala Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 74027 |
| Ref. website: | 11606698 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 20/07/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.7 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 97 848 km |
| Data primei înmatriculări | 20/07/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 + 13 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65 + 13 R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion benă bilaterala DAF LF 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11617896 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | LF |
| Model | 320 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/07/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.62 Tone |
| Masă Proprie | 8.38 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 32 Tone |
Informaţii suplimentare DAF 320 |
|---|
|
Informaţii cabină LF |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion DAF |
|
|---|---|
|
Caracteristici DAF LF |
|
|---|---|
| Kilometraj | 11 115 km |
| Data primei înmatriculări | 29/07/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 10 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80r22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80r22.5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala DAF CF 450
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11489782 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | CF |
| Model | 450 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 19/03/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12500 Tone |
| Masă Proprie | 13500 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26000 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
| Număr de rapoarte (viteze) | 16 |
Informaţii cabină CF |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion DAF |
|
|---|---|
|
Caracteristici DAF CF |
|
|---|---|
| Kilometraj | 202 000 km |
| Data primei înmatriculări | 19/03/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
Informaţii suplimentare DAF 450 |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de frâna de motor | MX Brake |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 450 CP |
| Gama motorului | MX 11 |
| Număr de cilindri | 6 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 30 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Camion benă bilaterala Renault Kerax 420.26
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 933 |
| Ref. website: | 6640130 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Marrel |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2006 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 10/08/2022 |
| Data de expirare a înmatriculării | 10/08/2023 |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 420 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 293 764 km |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2006 |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
| Crit'Air | 5 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.93 Tone |
| Masă Proprie | 14.2 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26.13 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40.13 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Camion benă bilaterala Renault C-Series 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11611709 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 320 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 50 973 km |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 130 F 23 |
| An | 2020 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Renault 320 |
|---|
|
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Renault C-Series 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11567477 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 320 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Informaţii suplimentare Renault 320 |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 21/06/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 21/06/2027 |
| Culoare | Alb |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 50 973 km |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 130 F 23 |
| An | 2020 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Camion benă bilaterala Renault D-Series 250.14 DTI 8
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11070871 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Model | 250.14 DTI 8 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 06/02/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 11R22.5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 14 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 17.5 Tone |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 93 220 km |
| Data primei înmatriculări | 06/02/2020 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Informaţii suplimentare Renault 250.14 DTI 8 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
| Tip de uşă | Uşă standard |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 250 CP |
| Capacitate cilindrică | 8 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină D-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion benă bilaterala Renault C-Series 380.26 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | DP980 |
| Ref. website: | 11631049 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Sltkipper |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/02/2015 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 380.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
| Tip de uşă | Uşă standard |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.47 Tone |
| Masă Proprie | 12.53 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.35 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 5.10 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 179 000 km |
| Data primei înmatriculări | 24/02/2015 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.50 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Volvo FMX 460
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11579442 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Cif |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Volvo |
| Gamă (marcă : Volvo) | FMX |
| Model | 460 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | ISHIFT 12 RAPPORTS PRISE DE FORCE AR MOTEUR BOITE DE VITESSE RENFORCEE |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | I-Shift |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare bizonă |
Caracteristici Volvo FMX |
|
|---|---|
| Kilometraj | 175 329 km |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Volvo Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 57 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 275 L |
Informaţii suplimentare Volvo 460 |
|
|---|---|
| |
| Ultima verificare tahograf | 21/09/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 21/09/2026 |
| Precizări legate de frâna de motor | VEB |
| Tip Inspecţie Tehnică | N3G |
| Culoare | Alb |
| Tip de uşă | Uşă standard |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
| Marca motorului | VOLVO |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.35 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Volvo 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină FMX |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea caroseriei | 900 metri |
| Lățimea benei | 2350 metri |
| Lungimea caroseriei | 6100 metri |
Echipament Camion Volvo |
|
|---|---|
|
Camion benă bilaterala Volvo FM 410 FMX
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VOLVO FMX410 - 6x4 - GRUE |
| Ref. website: | 11615198 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Cif |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Volvo |
| Gamă (marcă : Volvo) | FM 410 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/03/2013 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 23/10/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 23/10/2026 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK16001-K-B |
| An | 2013 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.14 Tone |
| Masă Proprie | 15.86 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 56 Tone |
motor |
|
|---|---|
| Capacitate cilindrică | 10800 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Informaţii cabină FM 410 |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Volvo |
|
|---|---|
|
Caracteristici Volvo FM 410 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 300 700 km |
| Data primei înmatriculări | 15/03/2013 |
| Norme Euro | Volvo Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Volvo 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2 metri |
| Lungime | 9 metri |
| Suprafaţă | 18 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala DAF CF 460
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | DAF CF460 - 8x4 - GRUE |
| Ref. website: | 11615197 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | CF |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/08/2016 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 08/09/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 08/09/2027 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | EPSILON TP M120Z84TI |
| An | 2016 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 40 % |
| Uzură pneuri spate | 40 % |
Informaţii cabină CF |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion DAF |
|
|---|---|
|
Caracteristici DAF CF - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 276 500 km |
| Data primei înmatriculări | 24/08/2016 |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.39 Tone |
| Masă Proprie | 17.61 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | DAF 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2 metri |
| Lungime | 9 metri |
| Suprafaţă | 18 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73363 |
| Ref. website: | 11476307 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 04/03/2016 |
| Ţara | SPANIA |
Macara auxiliară |
|---|
|
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 235 289 km |
| Data primei înmatriculări | 04/03/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea interioară a caroseriei | 710 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.45 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 6.25 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion benă bilaterala Iveco nou X-WAY 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11614975 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Model | 480 |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 20/12/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.020 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină X-WAY |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Iveco 480 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
| Tip de uşă | Uşă standard |
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Caracteristici Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Data primei înmatriculări | 20/12/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Stânga |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 30 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 290 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.400 Tone |
| Capacitate de încărcare | 6000 Kg |
| Modelul macaralei | PK17.001 SLD3 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.41 Tone |
| Masă Proprie | 17.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.52 metri |
| Suprafaţă | 24.28 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Iveco nou X-WAY AD360X48Z
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. website: | 11615163 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Forez-bennes |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Model | AD360X48Z |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 20/12/2025 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 36 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.020 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină X-WAY |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Iveco AD360X48Z |
|---|
|
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Caracteristici Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Data primei înmatriculări | 20/12/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Denumirea garanției | chaine cinematique |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 290 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.490 Tone |
| Modelul macaralei | fassi F175 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.41 Tone |
| Masă Proprie | 17.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.52 metri |
| Suprafaţă | 24.28 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Mercedes Actros 1830 L
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | BIBENNE GAZ |
| Ref. website: | 11342628 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Actros |
| Model | 1830 L |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/01/2021 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 12 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Mercedes 1830 L |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 5 |
| |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 300 CP |
| Marca motorului | MERCEDES-BENZ |
| Gama motorului | NGT |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite automatique ALLISON |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină Actros |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Mercedes |
|
|---|---|
|
Caracteristici Mercedes Actros |
|
|---|---|
| Kilometraj | 84 500 km |
| Data primei înmatriculări | 17/01/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
| Denumirea garanției | AMB |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | GNC |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.3 Tone |
| Masă Proprie | 9.7 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 22.5 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | quasi neuf |
| Uzură pneuri faţă | 10 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80/R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80/R22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Camion benă bilaterala Scania P 420-XT
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2843N |
| Ref. website: | 11628768 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Scania |
| Gamă (marcă : Scania) | P |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/01/2024 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 22/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 22/01/2027 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.415 Tone |
| Capacitate de încărcare | 7680 Kg |
| Raza de lucru | 10.1 metri |
| Modelul macaralei | F175A.0.23 |
| An | 2024 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.73 Tone |
| Masă Proprie | 16.27 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 385/65R22.5 315/80R22.5 essieu 1 : 60% usure essieu 2 : 30% usure essieu 3 : 30% usure |
| Uzură pneuri faţă | 60 % |
| Uzură pneuri spate | 30 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.2 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Scania 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lungimea caroseriei | 5 metri |
Echipament Camion Scania |
|
|---|---|
|
Caracteristici Scania P - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 58 000 km |
| Data primei înmatriculări | 22/01/2024 |
| Norme Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 420 CP |
| Capacitate cilindrică | 12742 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină P |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2826N |
| Ref. website: | 11628563 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 11/12/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 31/07/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 31/07/2026 |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 7.66 metri |
| Suprafaţă | 19.533 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 251 431 km |
| Data primei înmatriculări | 11/12/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.92 Tone |
| Masă Proprie | 10.08 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 13R22.5 essieu 1 : 60% usure essieu 2 : 10% usure essieu 3 : 10% usure |
| Uzură pneuri faţă | 60 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.4 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion benă bilaterala DAF LF 260
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2836N |
| Ref. website: | 11628409 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Cif |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | LF |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 23/09/2026 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 02/07/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 02/07/2027 |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 260 CP |
| Capacitate cilindrică | 6700 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | DAF 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.5 metri |
| Lungime | 6.38 metri |
| Suprafaţă | 15.95 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici DAF LF |
|
|---|---|
| Kilometraj | 35 000 km |
| Data primei înmatriculări | 23/09/2026 |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8.35 Tone |
| Masă Proprie | 7.35 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 15.7 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 28 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Informaţii cabină LF |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion DAF |
|
|---|---|
|
Camion benă bilaterala Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 74121 |
| Ref. website: | 11627867 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13 R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 60 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 486 km |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
motor |
|
|---|---|
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.35 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 74120 |
| Ref. website: | 11627868 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13 R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 485 km |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
motor |
|
|---|---|
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.4 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Renault Premium Lander 380.26 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11627900 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium Lander |
| Model | 380.26 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/09/2011 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Caracteristici secundare |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină Premium Lander |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault Premium Lander - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 359 000 km |
| Data primei înmatriculări | 29/09/2011 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Crit'Air | 3 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1500 Tone |
| Înălțimea de ridicare | 14 metri |
| Modelul macaralei | PK16001K |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Număr de cilindri | 6 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA | Tip suspensie față | Mecanic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lungimea interioară a caroseriei | 5.25 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|