4x4 / SUV Renault second-hand - Pagina 3
60 anunţuri de 4x4 / SUV Renault second-hand
4x4 / SUV Renault Captur 1.0 TCe 90 Equilibre
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | 63676 |
| Ref. website: | 11579157 |
| Caroserie | Mașină |
| Sub caroserie | 4x4 / suv |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Captur |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/11/2023 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 12 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Caracteristici Renault Captur |
|
|---|---|
| Kilometraj | 31 063 km |
| Data primei înmatriculări | 22/11/2023 |
| Putere fiscală | 5 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Starea utilajului |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 90 CP |
4x4 / SUV Renault Captur 1.6 E-Tech hybride 145 Techno
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | 59523 |
| Ref. website: | 11408197 |
| Caroserie | Mașină |
| Sub caroserie | 4x4 / suv |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Captur |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/12/2022 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 12 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Caracteristici Renault Captur |
|
|---|---|
| Kilometraj | 59 636 km |
| Data primei înmatriculări | 22/12/2022 |
| Putere fiscală | 5 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Starea utilajului |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 95 CP |
4x4 / SUV Renault Captur E-Tech full hybrid 160 ch Techno
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | 57077 |
| Ref. website: | 11285536 |
| Caroserie | Mașină |
| Sub caroserie | 4x4 / suv |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Captur |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 28/04/2026 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Ţara | FRANŢA |
Caracteristici Renault Captur |
|
|---|---|
| Kilometraj | 10 km |
| Data primei înmatriculări | 28/04/2026 |
| Putere fiscală | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Starea utilajului |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 109 CP |
4x4 / SUV Renault CAPTUR
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VO129138 |
| Ref. website: | 11012573 |
| Caroserie | Mașină |
| Sub caroserie | 4x4 / suv |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Hibrid |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Caracteristici Renault CAPTUR |
|
|---|---|
| Denumirea garanției | renew gold 12 mois |
| Kilometraj | 49 540 km |
| Data primei înmatriculări | |
| Putere fiscală | 5 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | CP |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Emisii de CO2 | 34 g/km |
4x4 / SUV Renault ESPACE VI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VO129529 |
| Ref. website: | 11405062 |
| Caroserie | Mașină |
| Sub caroserie | 4x4 / suv |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Hibrid |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Caracteristici Renault ESPACE VI |
|
|---|---|
| Denumirea garanției | renew gold 12 mois |
| Kilometraj | 31 200 km |
| Data primei înmatriculări | |
| Putere fiscală | 7 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | CP |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Emisii de CO2 | 113 g/km |
4x4 / SUV Renault CAPTUR
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VO129493 |
| Ref. website: | 11478923 |
| Caroserie | Mașină |
| Sub caroserie | 4x4 / suv |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Caracteristici Renault CAPTUR |
|
|---|---|
| Denumirea garanției | renew gold 12 mois |
| Kilometraj | 79 958 km |
| Data primei înmatriculări | |
| Putere fiscală | 6 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | CP |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Emisii de CO2 | 130 g/km |
4x4 / SUV Renault Captur 1.0 TCe 100 Zen
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | 62611 |
| Ref. website: | 11524159 |
| Caroserie | Mașină |
| Sub caroserie | 4x4 / suv |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Captur |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/04/2020 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 12 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Caracteristici Renault Captur |
|
|---|---|
| Kilometraj | 107 365 km |
| Data primei înmatriculări | 15/04/2020 |
| Putere fiscală | 5 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Starea utilajului |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 100 CP |
4x4 / SUV Renault Symbioz 1.6 E-Tech Hybride 145 Esprit Alpine
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 0658-0004827 |
| Ref. website: | 11466334 |
| Caroserie | Mașină |
| Sub caroserie | 4x4 / suv |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Symbioz |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 08/04/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 94 CP |
Caracteristici Renault Symbioz |
|
|---|---|
| Kilometraj | 35 615 km |
| Data primei înmatriculări | 08/04/2025 |
| Putere fiscală | 5 |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Emisii de CO2 | 105 g/km |
4x4 / SUV Renault CAPTUR
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VO129607 |
| Ref. website: | 11510927 |
| Caroserie | Mașină |
| Sub caroserie | 4x4 / suv |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Hibrid |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Caracteristici Renault CAPTUR |
|
|---|---|
| Denumirea garanției | renew gold 12 mois |
| Kilometraj | 38 085 km |
| Data primei înmatriculări | |
| Putere fiscală | 5 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | CP |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Emisii de CO2 | 106 g/km |
4x4 / SUV Renault Espace ESPACE 1.2 E-Tech Full Hybride - 200 - 7 pl VI Esprit Alpine
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 0658-0004826 |
| Ref. website: | 11467772 |
| Caroserie | Mașină |
| Sub caroserie | 4x4 / suv |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Espace |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/04/2024 |
| Ţara | FRANŢA |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 130 CP |
Caracteristici Renault Espace |
|
|---|---|
| Kilometraj | 89 900 km |
| Data primei înmatriculări | 17/04/2024 |
| Putere fiscală | 7 |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Emisii de CO2 | 109 g/km |
4x4 / SUV Renault CAPTUR
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VO129566 |
| Ref. website: | 11531080 |
| Caroserie | Mașină |
| Sub caroserie | 4x4 / suv |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Hibrid |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Caracteristici Renault CAPTUR |
|
|---|---|
| Denumirea garanției | renew gold 12 mois |
| Kilometraj | 119 481 km |
| Data primei înmatriculări | |
| Putere fiscală | 5 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | CP |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Emisii de CO2 | 107 g/km |
4x4 / SUV Renault AUSTRAL
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VO129648 |
| Ref. website: | 11531098 |
| Caroserie | Mașină |
| Sub caroserie | 4x4 / suv |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Hibrid |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Caracteristici Renault AUSTRAL |
|
|---|---|
| Denumirea garanției | renew gold 12 mois |
| Kilometraj | 29 989 km |
| Data primei înmatriculări | |
| Putere fiscală | 7 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | CP |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Emisii de CO2 | 105 g/km |
4x4 / SUV Renault CAPTUR
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VO129468 |
| Ref. website: | 11358880 |
| Caroserie | Mașină |
| Sub caroserie | 4x4 / suv |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
motor |
|
|---|---|
| Putere | CP |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Emisii de CO2 | 119 g/km |
Caracteristici Renault CAPTUR |
|
|---|---|
| Denumirea garanției | renew gold 12 mois |
| Kilometraj | 45 167 km |
| Data primei înmatriculări | |
| Putere fiscală | 5 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
4x4 / SUV Renault CAPTUR
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VO129406 |
| Ref. website: | 11356841 |
| Caroserie | Mașină |
| Sub caroserie | 4x4 / suv |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Hibrid |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Caracteristici Renault CAPTUR |
|
|---|---|
| Denumirea garanției | renew gold 12 mois |
| Kilometraj | 77 941 km |
| Data primei înmatriculări | |
| Putere fiscală | 5 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | CP |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Emisii de CO2 | 107 g/km |
4x4 / SUV Renault KOLEOS
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VO129568 |
| Ref. website: | 11457474 |
| Caroserie | Mașină |
| Sub caroserie | 4x4 / suv |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Caracteristici Renault KOLEOS |
|
|---|---|
| Denumirea garanției | garantie 6 mois |
| Kilometraj | 147 015 km |
| Data primei înmatriculări | |
| Putere fiscală | 7 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | CP |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Emisii de CO2 | 128 g/km |
4x4 / SUV Renault CAPTUR
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VO129401 |
| Ref. website: | 11223855 |
| Caroserie | Mașină |
| Sub caroserie | 4x4 / suv |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Hibrid |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Caracteristici Renault CAPTUR |
|
|---|---|
| Denumirea garanției | renew gold 12 mois |
| Kilometraj | 95 611 km |
| Data primei înmatriculări | |
| Putere fiscală | 5 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | CP |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Emisii de CO2 | 34 g/km |
4x4 / SUV Renault SYMBIOZ
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VO129465 |
| Ref. website: | 11315304 |
| Caroserie | Mașină |
| Sub caroserie | 4x4 / suv |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Hibrid |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Caracteristici Renault SYMBIOZ |
|
|---|---|
| Denumirea garanției | renew gold 12 mois |
| Kilometraj | 3 521 km |
| Data primei înmatriculări | |
| Putere fiscală | 6 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | CP |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Emisii de CO2 | 100 g/km |
4x4 / SUV Renault CAPTUR
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VO129405 |
| Ref. website: | 11223856 |
| Caroserie | Mașină |
| Sub caroserie | 4x4 / suv |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Hibrid |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Caracteristici Renault CAPTUR |
|
|---|---|
| Denumirea garanției | renew gold 12 mois |
| Kilometraj | 27 935 km |
| Data primei înmatriculări | |
| Putere fiscală | 5 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | CP |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Emisii de CO2 | 107 g/km |